Şimdi Ara

Turkey e-PIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• bende onu merak ettim

up up
  • quote:

Orijinalden alıntı: chairzard

bende onu merak ettim

up up
    bende merak ettim şimdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Splendouur

bende merak ettim şimdi :)

Alıntıları Göster
    Hade game sultana ordangittiigidiyor bakalım nereye cıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 300üb500

Hade game sultana ordangittiigidiyor bakalım nereye cıkacak.

Alıntıları Göster
    Kredi karti olmayanlara gamesultanin duzenlemis oldugu bi odeme sekli

-oyuncu olarak
    -yada cafe isleten satici olarak

tamamen yasal. guvenılır.
    kredi kartin yoksa sorun degil artik gamesultan var :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drachegirl

Kredi karti olmayanlara gamesultanin duzenlemis oldugu bi odeme sekli

-oyuncu olarak
    -yada cafe isleten satici olarak

tamamen yasal. guvenılır.
    kredi kartin yoksa sorun degil artik gamesultan var :D

Alıntıları Göster
    neden başka ülkelere değil bize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaisertr

neden başka ülkelere değil bize

Alıntıları Göster
    1 Turk dunyaya bedel unutma muahahaha

• quote:

Alıntıları Göster
    evet bende giripbaktim az evvel deişik guzel bi sistem yapmıslar umarım herkez için guzel bişey olur. bir çok kışının kredi karti yok çunkı.

• quote:

Alıntıları Göster
    Silk mi satıyolar sitesine girdim ama silkroad la ilgili bişi yok . Hiç bişi anlamadım :S Açıklama pls

• quote:

Orijinalden alıntı: WTS

Silk mi satıyolar sitesine girdim ama silkroad la ilgili bişi yok . Hiç bişi anlamadım :S Açıklama pls

Alıntıları Göster
    Peki nasl olcak kredi kartsız
  • Tam olarak şöyle oncelikle siteye girip uye olacaksin gamesultana
    Ondan sonra nerdeyse herbanakada ve ptt de hesablari var bunlari irtibata girip alacaksin uye olanlara yolluyorlar ama gecikebilir
    Sonra aldigin hesab numaralindan birine parayi yatiracaksin fiyat listesinide ogrenmen gerek
    Sonra irtibata girip MSN den cogu zaman acik ben yolladim kontrol edin diyeceksin onlarda kontrol ettikten sonra sana 16 ve 8 haneli 2 numara yollayacaklar sende siteden girip silkcharge bolmunden silkini yukleyeceksin
    Uyelik hesap numaralini alma ve fiyat listesini aldiktan sonra her yukleme en cok 30ile1sa arasi surer yada daha az
    Bence cok yararli bi sistem tabi yine JOYMAX karli cikacak herzamanki gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Google-

Tam olarak şöyle oncelikle siteye girip uye olacaksin gamesultana
    Ondan sonra nerdeyse herbanakada ve ptt de hesablari var bunlari irtibata girip alacaksin uye olanlara yolluyorlar ama gecikebilir
    Sonra aldigin hesab numaralindan birine parayi yatiracaksin fiyat listesinide ogrenmen gerek
    Sonra irtibata girip MSN den cogu zaman acik ben yolladim kontrol edin diyeceksin onlarda kontrol ettikten sonra sana 16 ve 8 haneli 2 numara yollayacaklar sende siteden girip silkcharge bolmunden silkini yukleyeceksin
    Uyelik hesap numaralini alma ve fiyat listesini aldiktan sonra her yukleme en cok 30ile1sa arasi surer yada daha az
    Çok süper bi hizmetmiş ben gizli sorumun cvb ını bilmediiğim için vede bir karttan 2-3 kişiye silk alınınca banlanma olayı olduğu için korkuyordum almaya. Ama kesin yararlancam bu hizmetten gizli soru falan bilmene gerek yok

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Manisali45

ya joymaxta falanmı çalışıyorsunnerdende öğreniyorsunuz bunları....

• 50 silk 8.5 ytl
    100 silk 17ytl
    300 silk 51ytl

Son fiyatlar boyleymis yada ilk
  • quote:

50 silk 8.5 ytl
    100 silk 17ytl
    300 silk 51ytl

Son fiyatlar boyleymis yada ilk
    Link "_elkA" dan.
    http://www.s ilkroadonlin e.net/itemmall/silkcharge.asp?pgs=TurkeyePin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 28 Mart 2007; 14:55:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nømad

Link "_elkA" dan.
    http://www.s ilkroadonlin e.net/itemmall/silkcharge.asp?pgs=TurkeyePin

Alıntıları Göster
    ewt banka aracılığı ile ödeme seçeneğinde araya gittigidiyor un karışması kafa karıştıryor konu ile ilgili kişilerin bunu çözmesi lazım yoksa aksatır bu olayı mesela şöyle olmalı ben bankaya gidip onların hesabına para yatırdıktan sonra msn ya da mail üzrinden parayı yatırdığıma dair işlemi check etmelerini isteyeceğim onlarda paranın yattığını gördükten sonra bvana mail ile pini ve codu göndermeli e mailime işlemin en kolay yönü bu bence ama bizim ülkede malesef sol kulağımızı sağ elimizle tutmaya çalışırız hep

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxtatarxxx

ewt banka aracılığı ile ödeme seçeneğinde araya gittigidiyor un karışması kafa karıştıryor konu ile ilgili kişilerin bunu çözmesi lazım yoksa aksatır bu olayı mesela şöyle olmalı ben bankaya gidip onların hesabına para yatırdıktan sonra msn ya da mail üzrinden parayı yatırdığıma dair işlemi check etmelerini isteyeceğim onlarda paranın yattığını gördükten sonra bvana mail ile pini ve codu göndermeli e mailime işlemin en kolay yönü bu bence ama bizim ülkede malesef sol kulağımızı sağ elimizle tutmaya çalışırız hep

Alıntıları Göster
    ya pekala bu adamlar kendi kredi kartlarından aldına göre sizin hesaba farklı kartlardan silk alırsa o zaman ban yersiniz extra charge block yane

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxtatarxxx

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar en kısa sürede açıklama yapacağız merak etmeyin

Game Sultan yetkilisi..

not: nisan ayı itibariyle sitemiz yenileniyor. Site uzerinden direkt alım yapabileceksiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: GameSultan

Game Sultan yetkilisi..

not: nisan ayı itibariyle sitemiz yenileniyor. Site uzerinden direkt alım yapabileceksiniz...

Alıntıları Göster
    Teknik bir hataya kurban olan konu yönetim tarafından geri alınmıştır.
    İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GameSultan

Game Sultan yetkilisi..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Meoly

Game Sultan yetkilisi..

Biraz hızlı olsanız.Galiba kredi kartı olmadan silk alcaz.İnşallah güvenilir ve kolay olur.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.