Şimdi Ara

Turkish For Beginners

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
1.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar IMDB'de gezinirken bu diziyi farkettim. Eminim aranızda bu diziyi bilenler vardır. Ama bilmeyenler için gerçekten değişik ve eğlenceli bir dizi.

Dizinin konusu: Almanya'da yaşayan ve polis memuru olan Metin ile ilişki yaşayan bir Alman kadının, Dori, beraber eve taşınmalarıyla başlayan olaylar zincirini konu alan bir dizi. Metin'in bir oğlu ve bir kızı var. Dori'nin de aynı şekilde bir oğlu ve bir kızı var.

Dizi ile ilgili eleştirilecek şeyler mevcut ama en azından eğlenceli. Mesela Türk karakteri ile gösterilen Cem ve Yağmur aslında tam olarak Türk değiller.

Dizi Almanca. Malesef sadece ingilizce altyazı ile bulabildim. Türkçe altyazı mevcut değil.

Dizi ile ilgili sizin fikirleriniz nelerdir?

Not: Daha önce açılıp açılmadığını forumdan aradım fakat bulamadım.

İşte diziye ait ilk bir kaç bölüm:

1. Böüm

2. Bölüm

3. Bölüm
  • biliyorum bunu çok saçma bir film tavsiye etmiyorum çok cinsellik içeriyor zaten

edit : film değil dizi pardon..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manstein -- 10 Şubat 2013; 4:26:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manstein

biliyorum bunu çok saçma bir film tavsiye etmiyorum çok cinsellik içeriyor zaten

edit : film değil dizi pardon..

Hocam evet olabilir bütün bölümlerini henüz izlemedim. Eğer dediğiniz gibi çok cinsel objeler içeriyorsa bunu tasvip edemeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CHE -- 10 Şubat 2013; 4:33:46 >
  • kız tatlıymış

Napayım gece gece bu kadar yorum...

Gerçi bu alaman bebesi kesin 14 filandır. pedofililiğin lüzümu yok.
  • Beyler ilerki bölümlerine baktım dizi sakat gibi.
  • Lan Türkisch für anfänger bu, Almanya'da hâlâ bahseden var. Bunun filmi bile çekilmişti.

Vakti boş olan varsa izleyebilir ama Türk - Alman kültürüyle ilgili herhangi bir beklenti bulamazsınız. Yine de senaryo var, berbat ama takipçisi çoktu. İlerki bölümlere dayanabilir misiniz bilemiyorum ama şaşıracağınız kısımlar olacağı kesin.
  • bunun birinci bölümü var ,yani ilk film şöyle başlıyor türk çocukla alman kız ın uçağı düşüyor adada mahsur kalıyorlar ,
    anne babalarıda bu sebebten tanısıyor filmin adını hatırlamıyorum ama bahsedeyim kız çocukla adada baştan anlaşamıyor ,sonra işte stokholm olayı gibi birşey ,
    adada yerliler var sanıyorlar insan yiyor sanıyorlar meğer yerliler var ama insan yemiyorlar vejeteryanlığa dönmüşler gelen bir araştırmacı sayesınde falan filan 10 numara film değil boş zamanınızı doldurur anca

edit ben yazana kadar amedra yapıştırmış imdb'den

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ays Ays Beybi -- 10 Şubat 2013; 7:48:19 >
  • Türk ailelerini hep böyle gösteriyorlar. Geçen sene kardeşimin okuluna Almanya'dan kardeş okulun öğrencileri geldi. Hepsi Türkiye'deki kadınların hepsinin kapalı olduğunu zannediyorlarmış. Ülke eyiye gidiyi...
  • Avrupa'da heryerde Türkler aynen bu profilde gösteriliyor. Bildiğin Pakistanlı gibiyiz. Kadınlar kapalı, hepsi esmer ve ağırlıklı çirkin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.