Şimdi Ara

TÜRKİYE'DE KENDİNİ SAVUNACAĞIN BİR ALETİN OLMAMASİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ülkede milyonlarca göçmen var. Ve şuan 2,3 milyon civarında Afgan, paki İran tarafından geliyor.

Bu göçmenlere her ay asgari ücret ödeniyor olurda ekonomi çöker ve bunlar para alamazlarsa ülkede yağma ve cinayet işlerler. Suriye'den gelenlerin çoğu zaten katil insan öldürmeye alışık tipler.

Buna göre hazırlığınızı yapın, herşeye hazırlıklı olun. Başıma gelmez demeyin. Milyonda bir ihtimal bile olsa başınıza gelirse telafisi olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bireysel silahlanma olacak gibi dedim zaten bunu abddedeki bireysel silahlanma gibi birilerinin silahla ilgilenenler sanırım silah satmak için çalışacak ha ülke darmadağın olacak o belli.sonuçta herkesin kendi adaletini yaratmaya çalıştığı bir coğrafya
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Onların cezası bıçaktan fazla...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bende hep bıçak (büyük bir çakı aslında) ve biber gazı var. Bugüne kadar hiç sorun olmadı. Daha geçen gün Çağlayan adliyesine girerken kapıda bıraktım biber gazını sonra unuttum almayı hatta, çakıyıda arabada bırakıyorum. 1-2 kere polis aramasına denk geldim ve yine sorun olmadı. Ayrıca çakı bıçak gibi kesici aletlerin caydırıcılık oranı oldukça fazla oluyor.
  • Türkiye'de kavga etmenin boş olduğunu düşünüyorum (tabiki hayati bir şey ya da kardeşine, eşine laf vb. olmadığı sürece.)

Neden boş olduğuna gelirsek sözde her delikanlı cebinde bıçak taşıyor, suratına yumruğu patlatıyorsun elini ya ıslık çalıp adam toplamak için dudadığına ya da sizi yaralamak için cebine yani bıçağına götürüyor.

Bu halk eğitimsiz bir halk, kavganın bile bir adabı olmalı şimdilerde düşen adamın kafasına tekmeler falan.

Biri bir şey söylerse hiç takmayın bile çünkü ceplerindekilere güvenecek kadar korkaklar sadece bu bile yeterli
  • dükkanın olunca galiba silahlanma hakkın oluyor o güzel birşey onun için esnaf olunur.
    Benim evimde bayonette var ,çakı var bana ait olmayan bir arazide gizli glock'um var iç savaş gibi durumlarda en az 20 tane doğulu yaratığı haritadan silerim ama işte armed to teeth şekilde gezemiyorum bu beni sinirlendiriyor çünkü bazı yerlerde cidden silahlı olmanız lazım
    hadi şehir merkezinde yaşıyorum çok ihtiyacım olmuyor fakat ara sıra bazı güvenli sayılmıcak yerlere gitmem gerekiyor gasp edilmeden haraç kesilmeden...
    İşin kötü tarafı silahlı gezsek kesin polis yakalar hapise gireriz nedense 20suçtan aranan veya yatmış adam çok rahat birşekilde silahlı,bıçaklı gezebiliyor.

P.S: çok saçma birşekilde metroda tarama cihazından çakıyla geçebiliyorsun ötmüyor[denedim]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 10 Haziran 2019; 9:13:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok kolay önüne geçilir sadece beyaz minimum 2 jenerasyon batılı orta,üst sınıfa silahlanma hakkı vericeksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 10 Haziran 2019; 9:17:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.