Şimdi Ara

türkiye ne zaman güzel olacak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    SOSYALIST + KOMUNIST DETECTED
  • ilonglife kullanıcısına yanıt
    ben anarşistim ama devletçi olsam sosyalist olurdum bravo arkadaşım.türkler kürtler ele ele diğer kardeş halklarla dünyaya devrim getirmeye.

ama bakunin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsi -- 15 Eylül 2015; 21:30:55 >
  • Türkiyeyi büyük yazınca.
  • Ülkemizin başına milletini düşünen ülkenin gelecegini düşünenler geldiği zaman
    Milletimiz doğru yolun eğitimden geçtiğini anlayınca
    Milletimiz tüketmenin değil üretmenin daha tatlı olduğunu anlayınca
    Al Yıldızımızın kırmızısında tüm Türk Kürt Laz Çerkez kanı olduğunu ve kardeş olduğumuzu anlayınca
    İnsanlar sadece kendini değil yanındaki komşunu düşününce
    İnsana değer verince
    Adalet Türkiye'nin ışık görmemiş yerine ulaşınca
    Daha iyi yerlere geliriz.

Şimdi görüyorum sen şu partilisin dövün sen dincisin dövün sen başka ırksın dövün ulan biz hepimiz kardeşiz bu ülkenin hepimize ihtiyacı var vicdansızlar niye kavga ediyonuz ?
  • ever
  • 2023 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsi

ben anarşistim ama devletçi olsam sosyalist olurdum bravo arkadaşım.türkler kürtler ele ele diğer kardeş halklarla dünyaya devrim getirmeye.

ama bakunin lütfen.

sosyalizm bir geçiş aşamasıdır
    ayrıca devletçilik sosyalizmin temeli değildir. devletçilik algısı bismack döneminde çıkmış.. avrupa'da falan kalkınmak için hep bu yöntem uygulanıyor. sovyetler de zamanında bu yöntemle kalkınmaya çalıştı o yüzden bu böyle bir algı oluşmuş.

neyse devleti ben de sevmem zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bizden adam olmaz.

• Cehalet bitince!
  • Cevap veriyorum. A-) Hiçbir zaman.
    Bu ülke hiç kimse tarafından hiçbir koşul altında iyi bir konumlara gelemeyecek. Eğer bende dahil olmak üzere tüm Türk vatandaşlarını bir bölgeye atıp yerine farklı dünya ülkerinden vatandaşlar gelirse o zaman belki biraz gideri var ama bizim insanımızla çok zor. ( Benden de bi cacık olmaz )
  • Bilmiyorum ama bu iş ne 2023 ne de 2033 yılında olur.Bizim açımızdan hayat sürekli zorlaşıyor.İş bulmayı bırak staj için bile torpil gereken bir devirdeyiz.Abimin öğrencilik zamanını hatırlarım en güzel şirketlerde staj ve iş olanağı bulmuştu hem de orta kalite üniversitede şimdinin tercih edilmeyen bölümlerinden birinde okuyordu.
  • Atatürk'ü herkes anladığında. Ama o zaman Türkiye'de sadece batılılar yaşıyor olacak.
  • Citizen kullanıcısına yanıt
    Citi naber?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.