Şimdi Ara

TurkNet'ten İnanılmaz Çözüm Önerisi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben dolaba 2 metre uzaklıktayım, benimde 140 ve üstü çıkıyordu kademe kademe ine ine bu hale büründü.
  • Az önce elektrik kablosunu kabine çektiler gittiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu yukarıdaki mesajı telefon internetiyle yazmıştım bunu da telefondan yazıyorum. Neden çünkü bugün bilmem kaç yüzüncü defa yine koptu. Politika sabit 130 140 çıkan interneti 30 a 40 a düşür. 20 lerdeki snr yi 5-6 ya düşür. Defalarca internetini kopart gün içinde. 100 diye sattığın internetin hızını kopuyor ne de olsa bahanesiyle 10 a 20 ye sabitle. Gül gibi geçin git.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi katarsis222 -- 2 Aralık 2020; 21:19:13 >
  • 10 dakikada bir gitmeye başladı artık. Bunların interneti falan alınmaz da kullanılmaz da. Güvercinle haberleşirim daha iyi. İptal ettirecem. Aklı olan çıksın. Telefondan bağlansın. Yeter bu nedir ya. 2 dakikaya bir internet gidiyor. Hem hız düşür hem kullanılamaz hale getir. İşimi yapamıyorum.

• katarsis222 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 02.12.2020 tarihinde kopma sorunu yaşadığınızı saha ekiplerine ilettik. Şu an çalışmalar devam ediyor. 3 iş günü içerisinde çalışmaları tamamlayarak bilgi vereceğiz.
  • flat_kil kullanıcısına yanıt

Hala Ayn i farklı kabine geçicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Evet kopma sorunun kaynağını buldular. Sağolsunlar sorunun kaynağı benmişim. Kendimi aşırı derecede suçlu hissediyorum sizlere böyle bir hizmet sunduğum için. 130 mbps olan internetimi 20 ye düşür yetmedi 20 dakikaya bir bağlantımı kopart sonra da hiç sıkılmadan utanmadan sorunun kaynağı müşteridir diye mesaj at. Afferim size bravo böyle devam edin.

• katarsis222 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kaydınızı tekrar aktif ederek PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz? Ben teknik uzmanlarımıza sorunun tekrar kontrol edilmesini talep edeceğim.
  • Yok kardeşim kalsın teşekkürler. Ben sorunun çözümünü buldum. 3 aydır hızımı düzeltin eski haline getirin dedikçe her seferinde daha da kötü yaptınız. Snr yi 15 ten yukarıya almadan 20 dakikada bir internet kopuyor. Zaten yarıya düşürdüğünüz hız kopma yüzünden 20 mbps ye düşürmek zorunda kalıyorum. 100 mbps parası verip 20 kullanıyorum ellerinize sağlık.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.