Şimdi Ara

Türksat 3a ve tv kartları sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar türksat 3a ya geçildi rahatımız bozuldu benim anlamadığım nokta tamam receiverlarımızı götürüyoruz 10 ytl karşılığında yaptırıyoruz ama dijital tv kartını kim yapıcak merak ediyorumtürksat 2 de arattırıyorum bi kaç kanal çıkıyo yeni frekanslardan ekleme yapıyorum kanalların yarısından fazlasında görüntüde takılmalar oluyo radyolardada aynı şey geçerli sürekli ses gidip geliyo,eskiden star tv yi göstermezdi şimdi onu net bi şekilde görüyorum ama izleyebildiğim bi kaç kanal var o kadar uydu kartım harici inca it-dg36 acaba skystar fln kullanan arkadaşlarda durum nasıl merak ediyorum sorun benim tv kartımın inca olmasındamı yani

• benim de aynı sorunum var nasıl yapıcaz bilgisi olan bizlere yardımcı olsun 3a yı bulamıyoruz.
  • evet arkadaşlar acil yardım lütfen
  • acil yardım lütfen onlarca konu açıldı herkes açıyor bi çözüm bulunamadı bende 2 tane açmıştım bi cevap yok malesef :S
  • http://en.kingofsat.net/dl.php?pos=42.0E&fkhz=0

bu dosyayı indirin.kullandığınız tv programınızın transponders klasörüne atın ve taratın.bu kadar.
  • hocam valla turksat 3a olarak görüyoda bu kanallardaki takılma devam ediyo,kanalları tekrar arattırdım yine aynı şey oldu,üniversal twin lnb kullanıyorum birinde pc diğerinde tv var,tv deki receiver a 10 milyon ücret verip yaptırdım her şey çekiyo ama tv kartımda durum öyle değil :(
  • diğer arkadaşlarda durum nasıl acaba deneyen oldumu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

http://en.kingofsat.net/dl.php?pos=42.0E&fkhz=0

bu dosyayı indirin.kullandığınız tv programınızın transponders klasörüne atın ve taratın.bu kadar.

Eyvallah denyelim bakalım
  • bende de inca tv kartı var uydu değişince cızırt ıbaşladı yardım ederseniz mutlu olurum
  • hocam valla bende it dg 36 modeli var harici bu cihaza rca kabloyla normal receiver bağlıyarak şimdilik sorunu çözdüm ama cihazın tv kartlık bi yanı kalmadı artık benim merak ettiğim konu diğer tv kartlarındada durum böylemi acaba...
  • ben kanal frekanslarını tek tek giriyorum.
  • hocam bnde tek tek girdim kanal geliyoda tabi bazıları gelmiyo nedense,kanal gelse bile görüntüde takılmalar oluyo çizik cd den film izlermişsin gibi yani,seste gidip geliyo,radyolardada aynı şey geçerli çıkan kanalların %80 i bu durumda
  • senin codec ve ayarlarda bir problemin var bende hiç öyle bir şey olmadı kartı baştan kur bence
  • hocam codec de problem olsa diğer bütün kanalları öyle gösterir yaama denicem yeniden kurup
  • birde hangi programı kullanıyorsun powerinstall 7.7.3 tavsiye ederim ben onu kullanıyorum
  • onuda denedim malesef sorun zaten bütün kanalların bi gün sonra t3a ya geçmesiyle başladı
  • ben progdvb 7 sürümünü kullanıyorum. power install transup diye bir şey var. oradan türksat 1c yi seçip update yapınca 2a/3a oluyor. sonra kanal tara deyince bütün kanalları buldu.hatta önceden sinyal kalitesi %50 lerdeyken şimdi 80 lere vardı.
  • yav haketten hıç aklıma gelmemıştı saolasın agam.bır haftadır dbvdream göz zevkımı mafettı.teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.