Şimdi Ara

Tursil Çamaşır Deterjanı Leylak Bahçesi 7 kg 19,89 TL(HEPSİBURADA) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
2.468
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • HB de değişik olaylar oluyor. Geçen gün bir kablo arattım (doların arttığı dönemde ) fiyatı çok uygunda , böyle bir kabloyu da kimsenin alacağını sanmam ama 5 dk içinde satıcısı hepsiburada olan ürün sepetten silindi ve satıştan kalktı.

Son dönemlere doğru böyle fırsatları da forumda yakalayamıyoruz anında bitiyor ya da satıştan kalkıyor.
  • :S kullanıcısına yanıt
    Öngörüm şu, sadece hepsiburada değil diğer internet mağazalarıda buradan gelen tıklanmalara önlem aldı. Bildiğiniz gibi forumdan linkler yönlendirmeli gidiyor.(adres kısmına bakarsanız sonunda donanım haber ile ilgili ek kıaınlar var) Yani o site isterse nereden tıklanma olduğunu bulabiliyor(çok kısıtlı web bilgimle konuşuyorum). Yoğunluk olan ürünede hemen müdahale geliyor.

Çözümü söylüyorum. 1)Ürünlere link paylaşmak yerine, site adı verip, belirgin ürün kodu veya tam ürün adı verilebilir. (bir zahmet herkes kendi girip ürüne ulaşsın)

2) Direk mavi linke tıklamak yerine bağlantı adresini kopyalayıp, yeni sekme açıp oraya yapıştırarak açmak. Bu da zor birşey değil ama bu bilinç herkeste olmayacağı, özellikle forum dışı kullanıcıların da linkleri görebildiğini düşünürsek 1. Yöntem daha uygulanabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tursil Jel 44 yıkama tekrar 14 liraya düşmüş hepsiburada'da. ZYHEN765299 ve ZYHEN765251

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamcrypt -- 17 Ağustos 2018; 15:34:43 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.