Şimdi Ara

TV kartı önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar forumu inceledim ancak bir çok arkadaşımız genelde canak antek kullanarak dijital yayınlar ıcın tv kart yorumlarında bulunmus

Ben cogu zaman laptopda kullanılmak uzere tv kartı arıyorum onun ıcnın oncelıklı sorum

USB tv kartıyla PCMCI tv kartı arasında ne gibi farklar vardır?

ayrıca ben genel olarak Kablolu TV ile izleyecegim buna gore digital tv kartlarına fazladan para wermemelımıyım? yoksa zaten arasında cok fark yok digital al daha iyi mi dersiniz

sonuc olarak benım kafamda USB tv kartı almak var ancak PCMCI da olabılrı bi sure ıcın Kablo TV de kullanıcm ancak canak anten ıle de kullanma ıhtımalım var buna uygun olarak hangı TV kartını onerırsınız??

benim bu konuda cok bılgım yok ancak ınternetten http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=54&productid=bd49245 urununu buldum

bırde avermedıa usb 2.0 urunu war

teşekkur ederim

• avermedia dijital de rezil durumda anladığım kadarıyla,uzak durulması gereken bir kart olarak nitelendiriliyor.pcmcia alırsan,eğer yakında laptop yenilediğin zaman o kart elinde kalır çünkü o giriş tipi artık yeni laptoplarda kullanılmıyor.ayrıca tv kartı gibi ısınan bir parçayı laptop ın kasasının içinde muhafaza etmek pek de akıllıca değil....o yüzden alacaksan usb al...dijital mi analog mu ona sen karar ver...analog alacaksan sana averrmedia öneririm.(dijitalde asla)...dijital alacaksan sana zaten pm attım.ben kendi laptop ıma kısa devre korumasına sahip tek usb tv kartı olduğu için almıştım...(laptop yeni de,kıyamam acer ıma)..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.