Şimdi Ara

TV Kartı Tavsiye? 'DK-AC-TVUSBDVBS2' mı? 'Prof Revolution DVB-S2 7500 USB' mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Masaüstü pc için Dijital TV Kartı almayı düşünüyorum. Bu konuda bana yardım edermisiniz.

Aklımda 2 model var.

1. Model

Dark HDDream Zaman Ayarlı Kayıt Özellikli Harici Mobile USB DVB S/S2 Uydu TV Kartı (DK-AC-TVUSBDVBS2)
     TV Kartı Tavsiye? 'DK-AC-TVUSBDVBS2'  mı? 'Prof Revolution DVB-S2 7500 USB'  mı?

http://www.hepsiburada.com/liste/dark-hddream-zaman-ayarli-kayit-ozellikli-harici-mobile-usb-dvb-s-s2-uydu-tv-karti-dk-ac-tvusbdvbs2/productDetails.aspx?productId=bd85612&categoryId=54

Bu ürünü alma düşüncem var ama forumda bir çok kişi kartı eleştirmiş. Zaten eleştirenlerin çoğunluğuda profesyonel pc kullanıcısı değil. Hepsi cahil cahil yorum yazmış. Ve kesin bir evet alın veya hayır almayın diye bir yorum bulamadım.

Bu kart hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Peki sizce?

2.Model

Prof Revolution DVB-S2 7500 USB

TV Kartı Tavsiye? 'DK-AC-TVUSBDVBS2'  mı? 'Prof Revolution DVB-S2 7500 USB'  mı?

Bu ürünü Türkiyede bulmak cok zor. satanlar var ama güven olunurmu bilinmez. Ürün mükemmel 2 tane arkadaşım kullanıyor ve gayet memnunlar. Isınma sorunuda olmuyor bu üründe. Tek eksiği görüntüyü ileri ve geri sarmıyor tvbu gibi. Tabi bu özellik gereksiz birşey.

Not: ben kartı kayıt için alıyorum. Bunuda belirteyim.

saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkuaZ-TR -- 24 Ocak 2015; 4:25:29 >

• takip ,

tv kartı demişsin ama bunlar harici değil mi ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

takip ,

tv kartı demişsin ama bunlar harici değil mi ??

Evet harici.
    Erkekte insandır
    Kadında insandır :-)

Haricide, dahilide sonuçta hepsi karttır. :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben skystar usb hd kullanıyorum ve çok memnunum.tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel!!!
  • bu forum neden buna cevap bulamadı bilmiyorum.
    üstteki dark markanın everest halini kullanıyorum (hepsi aynı, mygica-geniatech yani.)
    stabil değil, ama 4K dışında sorun yok
  • Dark alma pişman olursun. Çok sorunlu bir kart kafasına göre çalışıyor. Bazı pclerle uyumsuz mavi ekran verdiriyor. Prof kullanmadım ama daha kalitelidir eminim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.