Şimdi Ara

TV yi nasıl monitör olarak kullanabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tormalde TV Out ile yapıyorum ama ben TV yi monitör olarak kullanmak istiyorum yani bios ekranı dahil her işlemi TV den yapmak istiyorum bu mümkünmü?

• filmler neyse ne ..izlenir.. ama windowsun normal bir tv de pek te iyi görüntü vermediğine (fazlasıyla kötü görüntü) şahit oldum.. oyunlarda bile kötü idi...belki tv nin kalitesi önemlidir. tabi tv niz lcd tv değilse....
  • evet güzel adam gibi film izlenebiliyor ama iş tv işlem yapmaya gelince işkenceye dönüyor eee adamlar monitörü boşuna çıkarmamışlar ama projeksiyona bağlamak istersen onda güzel sonuç alırsın
  • hiç bir tv (son model tv-monitör lcd'ler hariç) hele hele tüplüler hiçbir şekilde monitör olarak kullanılacak kadar netliğe ve çözünürlüğe sahip değildir.. onun için hiç uğraşma..
  • çözünürlük ve netlik konusunda katılıyorum tatmin edici değil ama zorda kaldıysan ekran kartına bağla tvyi bilgisayarı aç otomatik olarak tanımazsa ekran kartının menüsünden görüntü birimi ayarını bul oradaki birincil görüntü aygıtını tv yap uygula dediğin zaman monitörün kapanıp tvnin açıldığını göreceksin.. bu şekilde kullanabilirsin.. ikisinden aynı anda görüntü almak istersen çoğalt seçeneğini kullan.. kolay gelsin...
  • tv nin markası ve kaç hertz
  • arkadaşlar görüntü kalitesi önemli değil bu yedek bilgisayarım media box a dönüştürmek istiyorum dediğim gibi TV out bana göre değil monitör çıkışını compozite yada svideo ya çevirecek birşey arıyorum bilen yokmu böyle bit aleti
  • S-Video Out cikisindan televiyonuna baglanti yap. Tabi bunun icin grafik kartinda ve televizyonunda bu cikis ve girislerin olmasi gerekiyor. Ben gecenlerde projeksiyona baglanti yaptim gayet güzel calisti. Hem de tam dedigin gibi. Kullandigim grafik karti Ati9600 serisiydi. Driverla birlikte gelen programda bu ayarlar kolaylikla yapilabiliyor zaten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.