Şimdi Ara

Twente Ezer (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
3.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: rapture

Maçı izlemedim.Günlük yorum yapmam.Bu takımda ciddi sorunlar var ve bu sorunlar 1 maç alarak kapanmaz.Ama herşeye rağmen galibiyet güzel.Bu maçı, oyuncuların Avrupa'ya kendilerini göstermek için ekstra çaba sarfettiklerini kabul etmek gerek.

hocam yönetim böyle pasif kaldıkça bence mourinho gelse yine bir fark olmaz

1..futbolcular çok serbest bırakılıyor en azından gece hayatlarını azaltmaları lazım veya sınırlamaları laızm bunu daum yapamaz ki yöentimin görevi bu
    2..bazı futbolcular sahada mücadele etmiyor ve buna diğer futbolcular tepki koyuyor ve bence haklılar bence o mücadele etmeyenler mutlaka bir şekilde uyarılmalı ve devre arası gönderilmeli
    3...yönetim takımla hiç ilgilenmiyor ve uzun zamandır çok pasiifler 3senedir bu takım forvetsiz stopere kaliteli yedek lazım ortasahaya mutlaka takviye lazım emre gibi oyuncular lazım bu iş daum ile falan olacak iş değil en az 2 oyuncu takviyesi ve takımda arkadaşlığın yeniden sağlanması lazım yoksa şampiyonluk gider buda daumun değil yönetimin suçu olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Susturucu10Şanlı

quote:

Orijinalden alıntı: rapture

Maçı izlemedim.Günlük yorum yapmam.Bu takımda ciddi sorunlar var ve bu sorunlar 1 maç alarak kapanmaz.Ama herşeye rağmen galibiyet güzel.Bu maçı, oyuncuların Avrupa'ya kendilerini göstermek için ekstra çaba sarfettiklerini kabul etmek gerek.

hocam yönetim böyle pasif kaldıkça bence mourinho gelse yine bir fark olmaz

1..futbolcular çok serbest bırakılıyor en azından gece hayatlarını azaltmaları lazım veya sınırlamaları laızm bunu daum yapamaz ki yöentimin görevi bu
    2..bazı futbolcular sahada mücadele etmiyor ve buna diğer futbolcular tepki koyuyor ve bence haklılar bence o mücadele etmeyenler mutlaka bir şekilde uyarılmalı ve devre arası gönderilmeli
    3...yönetim takımla hiç ilgilenmiyor ve uzun zamandır çok pasiifler 3senedir bu takım forvetsiz stopere kaliteli yedek lazım ortasahaya mutlaka takviye lazım emre gibi oyuncular lazım bu iş daum ile falan olacak iş değil en az 2 oyuncu takviyesi ve takımda arkadaşlığın yeniden sağlanması lazım yoksa şampiyonluk gider buda daumun değil yönetimin suçu olur

%100 haklısın.Sağ kanada ofansif bir adam ve sol beke savunma yapmayı bilen adam alınırsa çok Güiza zehirinden kurtulmak lazım.

Emre'nin sakatlanmasının tek sorumlusu Santos, Kazım, Carlos ve Güizadır.Hepsinle de münakaşaya da girdi saha içersinde ve dışarısında.Sonuna kadar da hakkı var.

• nladığım kadarıyla Aykut Kocaman da bu konuda pek başarılı olamamış.O da biraz pasif kalıyor gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boylum

nladığım kadarıyla Aykut Kocaman da bu konuda pek başarılı olamamış.O da biraz pasif kalıyor gibi.

aykut hocanın görevinin o olmadığını çok iyi biliyoruz ve biliyorum
  • fener iyi takım ama futbolcular başka sahalarda maç yapıyorlar
  • neden hortladı bu konu?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.