Şimdi Ara

Twisting Nether Horde (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Nuke General

quote:

Orijinalden alıntı: JeaveN-

paşam ne lazım şuan guildinize ?

Sen değil orası kesin

Hayırdır bilaaaaaaaaader sıkıntın nedir ?
  • Hop! Kavga yok :)

pasam healer lazim. monk olur, dru olur, priest olur, shaman olur. pala haric alayina acigiz, guildde elini sallasan palaya carpiyor kusucam artik :D (bende de iki tane pala var bu arada ;) )
    aslinda hem monk, hem pri hem dru muz var ama item levellari tot karsilamiyor henuz. onlari bir yandan kasiyoruz ama nasilsa da 5.4 ile flexi raid olacagi icin alim da yapalim dedik. Hem zaten olanlardan birinin isi gucu olsa da gelemese sikinti oluyor. Pug'a karsiyim ben biraz da :)
  • sende sırtımdan pıçakla beni abla.rbg takımına ihtiyacım vardı oysa ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Application için bir sayfanız var mı? Adresini alabilir miyim.

Yoksa nereden başvuru yapacağız. Ayrıca Raid saatlerinizi öğrenmek benim açımdan çok faydalı olabilir.

Raid achievementlarım yok, oyuna başlayalı 10 gün falan oldu. BG'lerden item alıp iLVL sistemini kandırıp LFR'ye sızdım birşeyler toplamaya çabalıyorum. Onun dışında undergearedım. Gearlanırsam loot veren guildi bırakıp kaçmam ama :) Huyumdur guild dağılmadan ya da manyakça bir işe girişip oyunu tamamen bırakmadan ayrılmam guildden yani. Achievement oynamaz ama hepimizin bildiği gibi oyuncu oynar. İndirir izlerim bossları uzun uzun. Sorun değil.

Raid tecrübelerim için achievementlarla aynı şeyi söyleyemiyorum şükür. 2 seneye yakın Ghaza'da, 8-9 ay da Denovo'da oynadım(Sonra Denovo oyuncularının pek çoğu bıraktı zaten)

Ghaza'da Healer olarak oynadım, Denovo'da DK DPS olarak(Hayır abicim DK Dps isen Lindariel ile aynı guilde niye giriyon de mi?) ve Moonkin olarak oynadım.

Şu an Cat DPS olarak başvurmayı düşünüyorum. Neyse ne diyordum, Raid saatleriniz önemli çünkü benim saatlerim çok fazla esneyemiyor(Adliye biraz fazla iş yükü bindiriyor). 4-5 ayda bir, bir hafta boyunca akşam onikilere kadar çalıştığım oluyor. Yani "Hadi progress" deyip bir hafta evden çıkmadan hardcore raiding yapabildiğim yılları ben de özledim ama, elimden gelmiyor maalesef.

Bunları gözönünde bulundurmak suretiyle değerlendirmeniz sonucunda eğer istediğiniz oyuncu profiline uyduğumu düşünüyorsanız application sayfanızın adresini yahut bana oyun içerisinden kiminle görüşeceğimi bildirirseniz sevinirim.

(Hayır sonuna tarih atmayacağım, lol)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flam -- 16 Ağustos 2013; 15:49:34 >

• Guildin sadece healer acigi var. Ama sen yinede laiyaaa ile bir konus. Arka sayfada reel idsi vardi. Bugun butun gun oyunda olacakti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arka sayfa neresi?
  • ben priest healer oynuyorum oyun içinden size nasıl ulaşabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeaveN-

ben priest healer oynuyorum oyun içinden size nasıl ulaşabilirim

yazdim yukarda nasil ulasilabilecegimizi, tekrar edeyim.
    battle tag laiyaaa#2606 real id laiyaaa@msn.com
    char adi larienne.
    veya ali'ye de ulasabilirsiniz. onun char ismi de Renovatío (genelde gun icinde oyunda olur)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.