Şimdi Ara

Twitter 'Mesajın gönderilemedi.'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
52.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 10 dk önce başladı, direkt mesaj göndermeye çalıştığımda "Mesajın gönderilemedi." hatası alıyorum.

Direkt mesajdan yoğun bi şekilde mesajlaşıyorum. Limitim dolmuş olabilir mi acaba ?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Twitter Mesaj Gönderilemedi Hatası: Nedenleri ve Çözümleri

Twitter'da "Mesajın gönderilemedi" hatasıyla karşılaşman durumunda yapman gerekenler:

• İnternet bağlantını kontrol et: Mesaj göndermek için aktif bir internet bağlantısına ihtiyacın var.
    • Twitter'ın durumunu kontrol et: Twitter'ın sunucuları geçici olarak çalışmayabilir. Twitter'ın durumunu kontrol etmek için https://status.twitter.com/ adresini ziyaret et.
    • Mesajının uzunluğunu kontrol et: Twitter'da direkt mesajların uzunluğu 10.000 karakterle sınırlı.
    • Alıcının seni engellemediğinden emin ol: Seni engelleyen kişilere mesaj gönderemezsin.
    • Twitter uygulamanı güncelle: Eski bir Twitter uygulaması kullanıyorsan, güncellemek sorunu çözebilir.
    • Cihazını yeniden başlat: Bazen cihazını yeniden başlatmak küçük teknik sorunları giderebilir.
    • Uygulamanın önbelleğini temizle: Twitter uygulamasının önbelleğini temizlemek, geçici dosyaları siler ve sorunu çözebilir.
    • Hesabından çıkış yap ve tekrar giriş yap: Twitter hesabından çıkış yapıp tekrar giriş yapmak, geçici sorunları giderebilir.
    • Twitter Destek ile iletişime geç: Yukarıdaki çözümleri denedikten sonra sorun devam ediyorsa, Twitter Destek ile iletişime geçmelisin.

Yukarıdaki adımları izleyerek "Mesajın gönderilemedi" hatasını çözebilir ve Twitter'da sorunsuz bir şekilde mesajlaşmaya devam edebilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • SLiM_BoY kullanıcısına yanıt
    Ben öyle yoğun mesajlaşmıyorum ama bende de sadece bir kişi de telefondan gönderirken hata alıyorum. Bilgisayardan gidiyor. Sorunu çözemedim.
  • Günlük bir mesaj gönderme sınırı var eğer onu aştıysan göndermez
  • Arkadaşlar aynı uyarı bende de çıktımı ama gece 12den sonra oldu nıye oldu bende anlamadım bilen varsa acil yardımcı olsun??
  • SLiM_BoY kullanıcısına yanıt
    Slim boy düzeldimi senn mesaj göndermen??
  • Aynı sorun şuan bende de var, baya bi msjlaştım ama ondan sonra başladı :/
  • şu sorunu çözen oldumu benimde başıma geldi
  • Aynı hata bu öğlen saatlerinden itibaren benim de başıma geldi. Acaba sorununuz sizin devam ediyor mu? Twitter hesabımdaki tüm mesajlarımı sildim. Sanırım günlük limit yediğimin göstergesi bu. Yarın düzelmezse bir sıkıntı olacak gibi duruyor çünkü tanıdığım birisinin başına böyle bir şey gelmiş 2 hafta geçip hala düzelmediğini söylüyor.
  • Merhaba arkadaşlar ben geçenlerde keşfettim bu tip tdüm sorunların cevabını bir siteden alıyorum güzelde bir site TwitterTr.Org Türkçe Twitter Rehberi İçinde çok şey var diyebilirim.
  • Dmlerde 250 mesaj sınırı vardır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.