Şimdi Ara

ücretsiz indirim uygulaması - Kupius -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kupius isimli bir iphone programı çıkmış, grupanya ,şehir fırsatı vs gibi indirim sitelerinin yaptığı işi hiç bir para ödemeden sadece telefonunuzu mağaza yada restaurantlara gösterek indirimi alıyoruz. ben amerikada görmüştüm orada bu sistem çok yaygın zaten.

ücret ödemeden tüm fırsatları yakalama imkanı veriyor.

sadece app store dan kupius adlı uygulamayı indirip kullanıyorsunuz. hepsi okadar. grupanya türü sitelere göre çok avantajlı.

ŞU AN ANKARADA baya bi firma var kayıtlı, istanbulda henüz birşey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azuredora -- 22 Temmuz 2011; 13:21:51 >

• Ever birkaç gün önce indirdim kurdum ama yaygınlaşması için biraz sure gerekli. Firmalardan da ne kadar destek alır bilinmez, hali hazırda operatörlerin benzer kampanyaları bulunuyor çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

Ever birkaç gün önce indirdim kurdum ama yaygınlaşması için biraz sure gerekli. Firmalardan da ne kadar destek alır bilinmez, hali hazırda operatörlerin benzer kampanyaları bulunuyor çünkü.
    Çok ilginç... Durduk yerde neden bu uygulama bize indirim yaptırsın ki? Yani bu uygulamayı yapanların kazancı ne olacak? Bu uygulamaya üye olan işyerlerinin kazancı ne olacak?

http://www.kupius.com/index.htm

Uygulamanın internet sitesine de girdim baktım, ama ben hala mantığını anlayamadım bu işin...

• quote:

Orijinalden alıntı: sonatina

Çok ilginç... Durduk yerde neden bu uygulama bize indirim yaptırsın ki? Yani bu uygulamayı yapanların kazancı ne olacak? Bu uygulamaya üye olan işyerlerinin kazancı ne olacak?

http://www.kupius.com/index.htm

Uygulamanın internet sitesine de girdim baktım, ama ben hala mantığını anlayamadım bu işin...

Alıntıları Göster
    üyelik ile çalılşıyor bu sistem, satılan ürün yada hizmet üzerinden herhangi bir komisyon almıyor, firmalar sadece yıllık küçük bir miktar ödeyerek üye oluyor, ve istedikleri zaman istedikleri kampanyayıwww.kupius.com sayfasına girerek kendileri yapıyor.

sistem böyle çalışıyor, insanlar şehir fırsatına alıştığı için garip gelebilir. Arada komisyon aracı olma vs gibi bir durum olmadığı için iphone kullanıcıları daha cazip fiyatlara ulaşıyor.

Amerikada artık tüm fırsatlar bu şekiklde sunulmaya başlandı bile zaten. bu türkiyede bir ilk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azuredora -- 22 Temmuz 2011; 10:53:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: azuredora

üyelik ile çalılşıyor bu sistem, satılan ürün yada hizmet üzerinden herhangi bir komisyon almıyor, firmalar sadece yıllık küçük bir miktar ödeyerek üye oluyor, ve istedikleri zaman istedikleri kampanyayıwww.kupius.com sayfasına girerek kendileri yapıyor.

sistem böyle çalışıyor, insanlar şehir fırsatına alıştığı için garip gelebilir. Arada komisyon aracı olma vs gibi bir durum olmadığı için iphone kullanıcıları daha cazip fiyatlara ulaşıyor.

Amerikada artık tüm fırsatlar bu şekiklde sunulmaya başlandı bile zaten. bu türkiyede bir ilk.

Alıntıları Göster
    Hımmm, ben de Ankara'dayım, indirsem mi acaba uygulamayı? Ankara'da epeyce mağaza/restorant var mı ki üye olan?

• quote:

Hımmm, ben de Ankara'dayım, indirsem mi acaba uygulamayı? Ankara'da epeyce mağaza/restorant var mı ki üye olan?

Alıntıları Göster
    İndirdim, güzel bir şeye benziyor. Ama TuffkiLLe'nin de dediği gibi, yaygınlaşması için zamana ihtiyacı var. Bu uygulama, adını iş yerlerine duyurmak için daha çok reklam yapmalı...
  • quote:

İndirdim, güzel bir şeye benziyor. Ama TuffkiLLe'nin de dediği gibi, yaygınlaşması için zamana ihtiyacı var. Bu uygulama, adını iş yerlerine duyurmak için daha çok reklam yapmalı...

Alıntıları Göster
    bencede çok faydalı ama yaygınlaşması gerekiyor.
  • quote:

Alıntıları Göster
    güzel indirimler var! Starbucks için kuponları oluşturdum bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Catalyst

Evet, ben de gördüm Starbucks kuponlarını ama baktım Ankara-Yenimahalle'deki Starbucks'mış... Ben Çayyolu'ndayım, bana uzak orası... Neyse, umarım buralarda da yaygınlaşır...
  • quote:

quote:

Evet, ben de gördüm Starbucks kuponlarını ama baktım Ankara-Yenimahalle'deki Starbucks'mış... Ben Çayyolu'ndayım, bana uzak orası... Neyse, umarım buralarda da yaygınlaşır...

Alıntıları Göster
    Basligi konuyla ilgili olarak degistirir misiniz? Uygulama ismiyle ilgili aciklayici bir baslik olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Basligi konuyla ilgili olarak degistirir misiniz? Uygulama ismiyle ilgili aciklayici bir baslik olsun.

Alıntıları Göster
    Peki sadece iPhone için mi bu uygulama? Androidli telefonlara yüklenemiyor galiba, di mi?
  • Yukledim buun sabah. Ankaranin populer yerleri kayitli ama coz az sayida, ozellikle tunali ve bahcelideki indirimler guzel. İndirimlere para odemeden sadece kaydederek ulasmak harika fikir.cay yolu tarafindada olsa iyi olur.

İndirip arasira kontrol etmekte fada var.
  • fikir harika gelişirse çok güzel olur istanbulda sadece sturbuck mu var ? :S:S
  • quote:

İndirimin miktari hakkında bilgi verebilir mısınız?
  • quote:

quote:

İndirimin miktari hakkında bilgi verebilir mısınız?

Alıntıları Göster
    starbucks kuponları çok iyiydi. 1 alana 1 bedava, 3 TL indirim kuponu vs gibi şeyler vardı. Ama bu öğlene kadar süresi varmış starbuckların kulanılmayanlar otomatikman siliniyor telefonun hafızasından. fakat diğer indirimler , mesela fat cat pazar gününe kadar, Tint cafede bedava içecek kampanyası hergün geçerli.

İndirimler çok büyük çaplı değil şu an, günlük tükettiğimiz şeyler üzerinde makul indirimler var.

grupanya gibi, ortopedik bel yastığı, ya da kaş-kalkan da 4 kişilik safari turu gibi abuk subuk şeyler yok.

• Azuredora bu konuyuda siz acmadiniz mi: https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=50856743 ????

Anlamadigim ilk actiginizda bizim firmamiz diyorsunuz ama bu konunun ilk mesajinda boyle bir uygulama cikmis diyorsunuz???
    Ayrica neden 2 konu acip forumu copluge ceviriyorsunuz??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gduman -- 22 Temmuz 2011; 15:47:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

Azudera bu konuyuda siz acmadiniz mi: https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=50856743 ????

Anlamadigim ilk actiginizda bizim firmamiz diyorsunuz ama bu konunun ilk mesajinda boyle bir uygulama cikmis diyorsunuz???
    Ayrica neden 2 konu acip forumu copluge ceviriyorsunuz??

Evet gduman cok guzel dikkat cekmis duruma. Aciklamanizi alip devamini o konudan yapalim. Bir de 3. şahıs gibi konusmanızı gerektirecek nedir ?
  • Orası pek ilgi çekmedi galiba :))
  • quote:

Orası pek ilgi çekmedi galiba :))
    arkadaslar bende Kupius u bugun kullanmaya basladım, anladıgım kadarıyla İphone kullanıcılarına ayrıcalık katan bir uygulama sürekli gittiginiz yerlerde anlık indirimlerden faydalanabiliyorsunuz yada uzun süreli kuponları kaydederek yemeğinizi çok uygun fiyatlara yiyebiliyorsunuz... şuan program tunalı ve bahceli civarında daha aktif gözüküyor umarım kısa zamanda tüm Ankarada yayılır bu uygulama.. çok mantıklı bir uygulama olmuş bence...
  • Gerçekten her iphone da yüklü olmasi gereken bir uygulama. Web sayfasindan sirketler uye olabiliyor mu?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.