Şimdi Ara

Uludağ tıp (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
4.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Evet hocam klinik eğitim ve tus önemli bana göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gülhane eski gatanın tırnağı olamaz,bursa kaliteliydi eskiden şimdi bilmiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Uludağ 50, Eskişehir 49, gülhane 47 galiba hocam yök atlastan baktım, çok bi fark yok gibi. Ama gülhane eskiden daha düşükten aldığı için giderek genel tus puanı artabilir(bence) Bu seneki tusa girenler 2015 ya da 2016 girişliler çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavitip -- 3 Ağustos 2021; 14:25:59 >
  • semihoviç S kullanıcısına yanıt
    Siz nerede okuyorsunuz hocam?

• 450 4 kullanıcısına yanıt

Hocam yalnız eğer temel kıstas tus başarısıysa sizin için, uludağ'ın başarısı bu sene tusa girenlerin fakültedeki 2016-2017 sistem değişikliğinden önce girenler olmasına dayanıyor olabilir. Zaten yamulmuyorsam uludağ'ın düşmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu değişikliğin yarattığı sıkıntılar. Ben hala uludağ'ı eskişehirin üzerinde düşünüyorum o ayrı ama bunu da göz önünde bulundurmakta fayda var. Teşekkür ederim cevabınız için.

• mavitip M kullanıcısına yanıt
    Benim okul bitti çalışıyorum

• 450 4 kullanıcısına yanıt

hocalar erken bitirmiyor lakin aynı komite için verilen süre diğer okullara göre daha kısa. Okulun zor olduğunu biliyordum ona göre tercih yaptım.

• Konuda baya gülhane sohbeti dönmüş eğitimi güzel olabilir lakin akredite değil arkadaşlar. Yurt dışı hedefiniz var ise uludağı öne yazın

• mertgms2 M kullanıcısına yanıt

akreditasyon sürecinde şuan wdoms listesinde zaten var 2024 den önce ıd ni alırsın biter ozaman kadar zaten almış olur hem bu kadar büyütelecek bir damga değil. (çapa ingilizce tıpın da yok yani) senin uluslararası sınavlara girmene engel değil bu durum yineleyeyim.

• Spyrroo kullanıcısına yanıt

https://twitter.com/Yalcinsolak4

hocam yalçın hocamdan kontrol edebilirsiniz akredite olmaması uluslararası sınavlara girmeniz için bir engel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertgms2 -- 3 Ağustos 2021; 22:34:24 >
    Kötü niyetli olduğunuzu düşünmüyorum ama emin olmadığınız konularda yanlış bilgi vermeyin. Wdoms kaydının bulunması hekim denklik sınavlarına girmeniz için yeter. Sadece akredite olan üniversitelerin öğrencileri denklik sınavına girebilir veya sınavsız yurtdışında doktorluk yapabilir gibi bir durum yok. Gülhanenin wdoms kaydı mevcut, sivile dönmeden önce akreditasyonu da vardı zaten. Şu an akreditasyon süreci için çok sıkı çalışıyorlar. Emin değilim ama ilk mezunlarını 2023 yılında verdiklerinde akreditasyonu alıcaklarmış.

• machievellinic M kullanıcısına yanıt

Hocam ben kendi fikrimi sunmuyorum ki girip girememek ile alakalı. Yurt dışı sınavları için bizleri hazırlayan bir kaç hoca var twitterda onların söylediklerini aktarıyorum. Tıp fakültesinde misiniz değil misiniz bilmiyorum ama maalesef hocalarımızın söylediği şey bu eğer ki hocalarımız hatalı ise affola ama bize söylenen bu.

• Uludağ Tıp'ın kendine ait erkek öğrenci yurdu var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rivsumi R kullanıcısına yanıt

okulun içinde yurtlar var ama uludağ tıpa özel yok diye biliyorum. Görükle kalacak için çok uygun bir yer kalacak yeri sıkıntı yapmayın.En kötü iki arkadaş 2+1 e çıkarsınız 500 tl kişi başına

Hocam ben tıp öğrencisiyim öncelikle bu konuda da araştırmalarım halen devam ediyor
    Bizzat usmle hazırlanan öğrencilerin olduğu yardımlaşma gruplarında geçen söylemler şu şekilde şuanlık wdoms da okulun sponsor note kısmında ecmfg var ise sıkıntı yok usmle başvurmanda fakat bu durum 2024 öncesine kadar geçerli deniliyor bizde diyoruz ki zaten şuan gülhane tepdad sürecinde (siteye de eklenmiş) bu zamana kadar alır ha almadı gidip ıd nı ecmfg dan alırsın sıkıntın kalmaz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Ankarada tıp öğrencisiyim tusem ile usmle hazırlanıyorum. Hocaların farklı bir şey söylemiş olabilir veya bilgileri güncel olmayabilir.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.