Şimdi Ara

Umudunu Kaybedenler için son umut !! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
3
Favori
1.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RadioheadTR

quote:

Orijinalden alıntı: niceworkisc

quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

hocam bende yeni başlıyorum mallık ettim günde 8 saat falan çalışmalıyız.

Günde 8 Saat mi
    8 saat yeter mi sence en az 15 saat çalışıcaksın. Sınava kaç gün kaldıda. Çok hayal peressiniz bu kadar hayaliniz var bari çalışma saatinizi kabartsaydınız :D Bende aynı durumdayım eksiğim çok 18 saat çalışıyorum az geliyor bana

Günde 18 saat çalışsam genetik mühandisliği falan kazanırım lan ben

2 yıl böyle çalışsan kazanırsın. veya 1 yıl. Ben 1 aydır böyle çalışıyorum

• niceworkisc N kullanıcısına yanıt
    Ben dün Nejdet hocadan trigonometri dinleyip akşam bitirdim 3 test çözdüm 2 boş. bugünde 4 test çözdüm 3y 2 boş? bence kapasite meselesi herkesin anlama kapasitesi farklıdır. Arkadaş demek ki çalışmamış 8 günde çalışsa yapacak belki. Bitiremezsin diye bir şey yok. Ben daha 10 gün önce başladım çalısmaya ondan önce hep 10-15 net yapıyordum güvenderde 24-2 yaptım. Yani kısaca çalışınca oluyormuş onu gördüm. Günde 9 saat falan çalışıyorum sadece matematik.
    Bence yapabilirsin sadece sıkı çalış ve yapamadığın soruların üstüne git. İyi çalışmalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelmeyenuyku

Ben dün Nejdet hocadan trigonometri dinleyip akşam bitirdim 3 test çözdüm 2 boş. bugünde 4 test çözdüm 3y 2 boş? bence kapasite meselesi herkesin anlama kapasitesi farklıdır. Arkadaş demek ki çalışmamış 8 günde çalışsa yapacak belki. Bitiremezsin diye bir şey yok. Ben daha 10 gün önce başladım çalısmaya ondan önce hep 10-15 net yapıyordum güvenderde 24-2 yaptım. Yani kısaca çalışınca oluyormuş onu gördüm. Günde 9 saat falan çalışıyorum sadece matematik.
    Bence yapabilirsin sadece sıkı çalış ve yapamadığın soruların üstüne git. İyi çalışmalar

Kapasite meselesi mi? Trigonometriyi hiç bilmezken 0 Ken 1 günde Hallettin öyle mi?? Sendeki zeka Türkiyede kimsede yok eğer öyle bir şeyse. Türkiyenin en zeki adamını getir öyle zeka yok. Dünyanın en zeki adamısın 11 Dersi var adamın ortalama 30 Dakika. Yani 330 Dakika. Toplamda 5 Saat 30 Dakika. Videoları duraklatıp soruları kendim çözdüğümden 15 20 Saat buluyor. Sen çok zekisin kardeş çookkk

Çözdüğün sorular ne Karşı Bölü komşu mu? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niceworkisc -- 6 Haziran 2014; 19:43:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack0fClubs

Evet beyler şuan benim gibi bir çok arkadaş var biliyorum. ben mezunum ilk yıl çalışmadım eşşeklik ettim bu yıl da çok çalışmadım kabul ediyorum ama hepimiz için son bir umut olduğuna inanıyorum şuan asılırsak derslere tüm gayretler odtü olmayacak ankara hukuk olmayacak boğaziçi olmayacak bunu kabul ediyorum ama en azından bi yere kapak atacak kadar ailemizin yüzüne bakabilecek bir yer kazanabiliriz bunada inanıyorum. şimdi yapmamız gereken başarabileceğimize inanmak ve pes etmemek. ben kendime bi çalışma programı hazırladım ve onu uyguluycam bu durumda olan diğer arkadaşlarda yazsın onlar içinde bir program ayarlayalım ve herkes bişeyler yapmaya çalışsın şu son günleri iyi değerlendirelim.

Edit : Kendi çalışma planımı yazmaya karar verdim belki bazı arkadaşlara örnek olurum

Ayın 15ine kadar bitirmem gereken konular:

Matematikten : Eşitsizlik , Polinom , Parabol , II. Dereceden denklemler , Trigonometri , Karmaşık Sayılar , Logaritma , Toplam-Çarpım sembolü , Matris- Determinant , Diziler - Seriler

Geometriden : Üçgenler , Dörtgenler , Çember

Edebiyattan : Tanzimat , Servet-i fünun , Milli edebiyat , Cumhuriyetin yarısı.

Günde 12 saat çalışıyorum arkadaşlar ve hedefim bunlar sizede tavsiye ederim ben bitebileceğine kalpten inanıyorum. İSTERSENİZ BAŞARABİLİRSİNİZ

Bende ayni durumdayim edebiyattan falan+42 net geliyo ama mat:( anca 6-7 net yapabiliyorum mattan. Konuyu anlasamda sorularda pek kalem oynatamiyorum. Sen kacar net yapiyosun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Jack0fClubs kullanıcısına yanıt
    Ben her zaman gerçekci olmuşumdur. aklınız başınıza şimdi mi geliyor ? kusura bakmayın ama bu saatten sonra yaptığınız her çalışma kafanızın daha da karışmasına neden olur. 1 ay önceden denemelere başlamış olmanız gerekirdi. Bence zaman kaybetmeden YGS matematiği bitirin bu yaz.
  • niceworkisc N kullanıcısına yanıt
    Hayır fem beyaz soru bankası çözdüm. 10.sınıftan kalan bilgimle ayrıca soruların hepsini durdurmadım gayette bitti akşam 8 gibi test çözdüm sonra farklı konu çalıştım yani gözünde büyütürsen olmaz. Benim anlatmak istediğim ben çok zekiyim falan değil. Bi ansanda kararlılık olması lazım ben bunu öğrenip bitircem demesi lazım. Ya da tamamen ona odaklanması lazım. Orda benim anlatmak istediğim çalışan bi insanın yapabileceğiydi. İster iki günde bitir ister 10 günde. Çalışırsan yaparsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealPlayer09

quote:

Orijinalden alıntı: Shikari

quote:

quote:

quote:

Son pişmanlık fayda etmez

Böyle gereksiz yorumlar ise hiç fayda etmez

Fayda etsin diye yazmadım zaten

Milletin moralini bozmaya gelmiş rakip eleyici troll blokluyorum o zehir sözlerini kendine sakla

Çok da umurumda

Çok boş adamsın kardeş...

• quote:

Orijinalden alıntı: cacaleno

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shikari

quote:

quote:

quote:

Böyle gereksiz yorumlar ise hiç fayda etmez

Fayda etsin diye yazmadım zaten

Milletin moralini bozmaya gelmiş rakip eleyici troll blokluyorum o zehir sözlerini kendine sakla

Çok da umurumda

Çok boş adamsın kardeş...

Sizin okumak istediğiniz yaparsın,edersin. Gerçekleri söyşeyince biri hemen ters cevaplar. Böyle devam edin.

• quote:

quote:

quote:

olsun biz genede deniyelim olur mu olur

Kardeş Hayal peres olmaya gerek yok bence. 15 Hazirana kadar bitirceğim konular demişsin. Trigonometriyi bile 15 hazirana kadar zor bitirirsin hatta bitiremezsin. Biraz gerçekçi olmak lazım. Bu kadar önemsiyordunda durdun durdun 350 gün Son 15 günde mi bütün konuları bitircen :)

Ve GÜnlük 18 Saat çalışıyorum 1 Aydır parabolü bitirmem 3 gün sürdü sadece parabol çalıştığım halde ne deyim haydi hayırlısı :D

kusura bakma da kardes parabolu 3 gunde bitiremiyorsan o senin zekasizligin.

• quote:

Evet beyler şuan benim gibi bir çok arkadaş var biliyorum. ben mezunum ilk yıl çalışmadım eşşeklik ettim bu yıl da çok çalışmadım kabul ediyorum ama hepimiz için son bir umut olduğuna inanıyorum şuan asılırsak derslere tüm gayretler odtü olmayacak ankara hukuk olmayacak boğaziçi olmayacak bunu kabul ediyorum ama en azından bi yere kapak atacak kadar ailemizin yüzüne bakabilecek bir yer kazanabiliriz bunada inanıyorum. şimdi yapmamız gereken başarabileceğimize inanmak ve pes etmemek. ben kendime bi çalışma programı hazırladım ve onu uyguluycam bu durumda olan diğer arkadaşlarda yazsın onlar içinde bir program ayarlayalım ve herkes bişeyler yapmaya çalışsın şu son günleri iyi değerlendirelim.

Edit : Kendi çalışma planımı yazmaya karar verdim belki bazı arkadaşlara örnek olurum

Matematikten : Eşitsizlik , Polinom , Parabol , II. Dereceden denklemler , Trigonometri , Karmaşık Sayılar , Logaritma , Toplam-Çarpım sembolü , Matris- Determinant , Diziler - Seriler

Günde 12 saat çalışıyorum arkadaşlar ve hedefim bunlar sizede tavsiye ederim ben bitebileceğine kalpten inanıyorum. İSTERSENİZ BAŞARABİLİRSİNİZ

çabanı takdir ediyorum forumdaki bazı realist davrandıklarını sanan özgüveni sarsan üyelere aldırmamak gerek kardeşim hayırlısıyla üstesinden gelinir tüm konuların...

edit : mühim olan sağlam irade !..

• quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. MacMillan

quote:

çabanı takdir ediyorum forumdaki bazı realist davrandıklarını sanan özgüveni sarsan üyelere aldırmamak gerek kardeşim hayırlısıyla üstesinden gelinir tüm konuların...

edit : mühim olan sağlam irade !..

Elimden geleni yapicam cok iyi biliyorumki gecen sene son gun aksami calisip turkce 32net sosyal 28net mat 10net yapmistim ygs den bu sene ygs de yetistiremedim oyle oluncada lanet ettim biraktim simdi ipleri elime alicam destekci oldugun icin cok tesekkur ederim. En kotu su netler yetiyor bana suan 13matematik 3geometri 38edebiyat 15cografya bunlarida yaparim herhalde

• Ygs kac k?

• helal olsun kardeş kg bnde sabahlara kadar catur cutur ders calısmayı dusunuyorum su son gunler yardıralım bari
  • son günler çalışmakla sınav falan kazanılmaz. kazanılsaydı millet bütün sene çalışmakla kendini yormazdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlunch

son günler çalışmakla sınav falan kazanılmaz. kazanılsaydı millet bütün sene çalışmakla kendini yormazdı

Canim benim anlamiyosun galiba hedefletimi odtu iktisat galatasaray hukuk degil. 15mat 3 geo 35edebiyat 15cografyayla dokuz eylul maliyeye gidebilirim bunun icin calisiyorum suan ve buda mumkun gozukuyo bana

• quote:

quote:

son günler çalışmakla sınav falan kazanılmaz. kazanılsaydı millet bütün sene çalışmakla kendini yormazdı

Canim benim anlamiyosun galiba hedefletimi odtu iktisat galatasaray hukuk degil. 15mat 3 geo 35edebiyat 15cografyayla dokuz eylul maliyeye gidebilirim bunun icin calisiyorum suan ve buda mumkun gozukuyo bana

o kadar konu kısa zamanda oturursa o netler yapılır. ne diyeyim hocam umarım kazanırsın sınavda başarılar dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelmeyenuyku

Hayır fem beyaz soru bankası çözdüm. 10.sınıftan kalan bilgimle ayrıca soruların hepsini durdurmadım gayette bitti akşam 8 gibi test çözdüm sonra farklı konu çalıştım yani gözünde büyütürsen olmaz. Benim anlatmak istediğim ben çok zekiyim falan değil. Bi ansanda kararlılık olması lazım ben bunu öğrenip bitircem demesi lazım. Ya da tamamen ona odaklanması lazım. Orda benim anlatmak istediğim çalışan bi insanın yapabileceğiydi. İster iki günde bitir ister 10 günde. Çalışırsan yaparsın

Biraz aklındaki bilgiyle olan bir şey değil dir arkadaşım. Trigonometrinin kuralları bellidir uzunluklarıda epey alt yapın vardır yoksa olacak iş değil
  • quote:

quote:

KArdeşim son 8 Günde 15 net yapacak seviyeye geleceğine inanıyorsan niye 1 ay çalışıp 40 Net yapmadın ki bende bunu anlayamıyorum :D
  • quote:

quote:

quote:

KArdeşim son 8 Günde 15 net yapacak seviyeye geleceğine inanıyorsan niye 1 ay çalışıp 40 Net yapmadın ki bende bunu anlayamıyorum :D

1ayda 40mumkun degil onun icin tekrar test deneme bol soru cozumu lazim. Ama 15net her konunun basit sorusu ygs si falan var bunlardan 15toplanir. Zaten 10yaparim simdi girsem bu kadar zor degil 15net olmamalida 50soru var

• Ben de hiç çalışmadım ama karekök aldım daha yeni türev integral biliyodum önce onları bitirdim şimdi diğer kısımları her konudan önce 1. Testler sonra 3. Testler şeklinde tarama yapıyorum mat neyse de fizik filan yatıyo Napıcaksam xd hedefim her dersten bi kitap çözmek hadi hayırlısı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.