Şimdi Ara

UNİLİ OLUP SİNAVA GİRENLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ben bu işleri zaten geçen sene halletmistim istediğim üniye girdim. Bu sene de kaydoldum 3 sınava da. Sorum şu tytye girmedim ama yarın bı girim diyorum. Tytye girmedigim için puanim hesaplanır mi yani direkt geçen senenin tytsine bakar mı?

Ayrıca atıyorum biri benim yerine tercih yapmış haberim yok. şu anki unim riske girer mi?

• geçen yılın puanını kullanma olayını sınava girmeden önce ais'de yapıyorsunuz.

eğer kullanmayı işaretlemediyseniz tyt'ye girmediğiniz için ayt puanınız hesaplanmayacak.
  • cvngvxr00 C kullanıcısına yanıt
    O seçeneği işaretleyip isaretlemedigimi şu an aiste nasıl görürüm, bulamadım.
  • cvngvxr00 C kullanıcısına yanıt
    Oyle bi secenek yoktu ki
  • Selamlar dostum, beni hatırladın mı :)

Yanlış bilgilendirme olmasın diye 10 ay sonra foruma girdim karşıma ilk çıkan sen oldun..

TYT oturumuna girmemiş olsan dahi yarın AYT ve DİL oturumuna girdiğinde 2019 YKS'yi esas alacak şekilde puanın hesaplanacaktır.

Yukarıda arkadaşın bahsettiği geçen seneki puan seçeneği şunu ifade eder: "Ben geçen seneki TYT puanımla ön lisans programlarına tercih yapmak istiyorum hiçbir oturuma girmeyeceğim bilginize.."

Diğer bir konu ise tercih mevzusu. Tercih yapıp yerleşsen dahi, kesin kaydı gerçekleştirmediğin takdirde o programa kaydın gerçekleşmez sadece ek tercihte tekrar doldurulmak üzere 1 kontenjanı işgal etmiş olursun.

Selamlar, sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ribas0 -- 27 Haziran 2020; 15:7:42 >
  • sistem şöyle işliyor tyt ye girmek için başvuru yaptığında sistem geçen seneki tytnle karşılaştırıp iyi olanı kullanır
  • pardon hocam, ben okulda başvurumu yaparken öyle kalmış aklımda. önceki yılı kullanma seçeneği var zannediyordum.
  • Ribas0 kullanıcısına yanıt
    Oooooo ribasim bee geçen sene şu gelir mi o gelir mi diye baya konuşmuştuk. bilkent csi az daha tutturuyodun hatırladığım kadarıyla.

Eyvallah çok açıklayıcı oldu bı bakım şu ayt mata :d
  • ofcosar1 kullanıcısına yanıt
    Ne çabuk geçmiş koskoca 1 yıl.. Kalpler beraber, yarın AYT'yi çöz gel bir de şu online finalleri bitirelim de başlayalım analizlere
    Finalleri çoktan halletik be hocam biraz zarar gördük ama olsun yalnız forumun mobili çok hoş olmuş
  • Pinus.Nigra kullanıcısına yanıt
    Ortama bak mk ahahahsgsghsgsgsg 2010 cular da yarın akşam gelir
    Bizim finaller biraz zor bitecek gibi.

Mobili neyse de web arayüzü yine 2000'li yıllardan kalma. Sanki commodere 64'te not defterinde yazı yazıyorum.
    aga geçen sene olayın içinde olunca 2010 culara inanmak istemiyordum haklı çıktılar. bu sene de ben 2010 culuk yapıcam skjjhgdsjşf
  • Pinus.Nigra kullanıcısına yanıt
    Geçen sene Ağustos ayı gibi tüm cihazlardan çıkış yapıp defteri kapamıştım da bugün sınav olunca ne var ne yok diye bir bakayım dedim kürkçü dükkanımıza
  • bu yıl süreden dolayı 2010cular baya haklı çıkacak gibi.
    bu sene de biz yorum yapalım ya işin içinde olmayınca eğlenceli olabilir fhbfhdj
  • Uniliyim ben de girdim
    Yani aslında 2019'da tam o 2010 yığılmasını verememişti sıralamalar kötü gelmişti de bu sene eğer yarınki oturum bugünkü mantıkta hazırlanırsa 10 yılda bir gelen o malum şey olur. Dereceye oynayanlara yazık olur.
  • asıl adamı unuttuk naptın reis
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.