Şimdi Ara

universite icin ipad mini

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar ben 1.sinif muhendislik fakultesinde okuyorum kendime tablet almak istedim ama bağzi arkadaslarim alma dedi ipad miniden autocad gibi programlari calistiramicagini soylediler normal pc yede sahip degilim.sizce ipad miniyle uzun sure idare edebilirmiyim yoksa bi pc mi almaliyim bu arada butcemde fazla degil

• Muhendis icin pc cok onemlidir. Pc alin sonra para biriktirip ipad mini alirsiniz. Pc olmadan cok zor olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eflatun23

merhaba arkadaslar ben 1.sinif muhendislik fakultesinde okuyorum kendime tablet almak istedim ama bağzi arkadaslarim alma dedi ipad miniden autocad gibi programlari calistiramicagini soylediler normal pc yede sahip degilim.sizce ipad miniyle uzun sure idare edebilirmiyim yoksa bi pc mi almaliyim bu arada butcemde fazla degil

Yok hocam alakası yok,hadi ipad4 ols neyse de mini öyle aman aman alıncak bir cihaz değil hele ki autocad fln sizi çıldırtır mini.Bende wifi+4g'li 128gb ipad4,64gb'da ipad mini var ve performans olarak cidden dağlar kadar fark var.Keza hiç bir tablet,akıllı telefon,netbook vs gibi cihazlar ne laptop nede masaüstü sistemlerin yerini tutamaz.Bu bağlamda siz en iyisi laptop alın,alanınız itibarı ile de sizin işinize çok yaracaktır.Tablet işi bir nevi pratik internet kullanımı,her alanda özgürce kullanım sağlamıyor ne yazık ki giriş ve orta alt düzey net kullanıcılar için ideal tablet mevzu yoksa bizler gibi sürekli net ve pc ile haşır neşir,işi olan adama göre değil :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• tesekkur ederim arkadaslar anlasilan ipad mini isimizi goremicek ben ekonomik olarak uygun oldugu icin almak istemisdim ama isimi gormicekse anlami yok bilgilendirdiginiz icin sagolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.