Şimdi Ara

Üniversiteden kaydımı sildirdim ancak 4 gün oldu sistemden düşmedi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ben bu yıl yeni bir üniversite kazandım ve 29 Ağustos'da kaydımı eski üniversitemden sildirdim. Hazırlıkta 2 kere kaldığımdan uzun süredir e-Devlette aktif öğrenciliğim bulunmuyor ancak ÖSYM'de eğitim bilgilerimde hala o üniversitede okuyor görünüyorum. Olaya dönersek, öğrenci işlerindeki görevli beni çok tersledi. Biraz tehdit bile etti diyebilirim.Bu Pazartesi kayıtlar başlıyor. Bana 15 gün içinde ya silinir ya silinmez dedi rahat bir şekilde ve eğer kayıt süresince silinmezse yeni üniversitene kayıt olamazsın dedi.Erken silinmesinin önemini biliyorsunuz o zaman dedim, bana bildiğiniz ''bana ne!'' dedi. Niye erken gelmedin diye de azarladı.Bu durumda ne yapmalıyım, o kadar çok endişe içindeyim ki... Diplomamı da aldım.Arkasında oradan ayrıldığıma dair imzalı ve damgalı bir şekilde onay mevcut. Bunu göstererek yeni üniversiteme kayıt olabilir miyim? Arkadaşlarım kazandıkları üniversitelerine sevinirken ben bunu günlerdir dert edinip üzülüyorum.Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fjara__ -- 1 Eylül 2018; 23:32:27 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.