Şimdi Ara

Üniversitelerin online olması hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Senin derdin depremzedeler falan değil online eğitimin olması kim bilir nasıl bir ucubesin de online eğitimi savunuyorsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quarterbat Q kullanıcısına yanıt

Valla ayni mesajin kac farkli yolla atilabildigini eleman sayesinde kesfediyorum, milli hazine resmen 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 yıl öncesi mi? 20 yıldır toplanan diyorum bu bir süreç. En makul çözümde kyk falan değil ayrıca.

https://twitter.com/uniteroru/status/1625092331866030082 Mansur Yavaş açıklaması. Benzer bir açıklamayı İmamoğlu da yaptı. Kyk kapasitesi kadar depremzedeye konaklama imkanı sağlayabiliriz diyorlar. Bunu sağlayabilen illerde yüz yüze eğitimin başlamaması için bir engel yok. Belediye başkanları böyle bir açıklama yapıyorken depremden kaçan insanları kyk yurduna muhtaç etmek kötülüktür.

• Penguen Gunter kullanıcısına yanıt

KANKA PARASI NEYSE VERELİM SENDE FİKRİNİ YAZMAYA ŞURAYA AW

• The Killing Road kullanıcısına yanıt
    Online eğitim, Boğaziçi, cumhurbaşkanı, kabine, yök, kyk, depremzede, zorunda, hibrit, kesinleşti zart zurt zart zurt

-Yunus Aydın

Tüm yazdıkları böyle adamın.

• DeanWinchester54 kullanıcısına yanıt
    Ee nerde kalacaklar,sadece sağlayabiliriz diyor videoda

• Son cümlenin savunulacak yani yok umalım ki geçici barınma alanları olup depremzede aileler için daha uygun koşullarda konaklama ayarlanabilsin

• Muharrem İnce kamu kampları önerisi sunmuş diğer önerilerle birlikte ben de bunu mantıklı buldum

• maroonedd kullanıcısına yanıt
    Hangi cümle?

• ar,kyk da küçücuk odada birsuru insan kalabiliyor

Savunmadım ki, şartlar daha iyi olsaydı keşke ama durum bu

Online oldu zaten açıklamayı bile anlamıyosanız daha ne diyim hepinize tek tek mi anlatmak lazım

• DeanWinchester54 kullanıcısına yanıt

Gerçeklere gözünü kapatınca onlar yok olmuyor. Açıklama çok net.

• quarterbat Q kullanıcısına yanıt

Chatgptden daha basarili 

Aynen açıklama dedin mi her şey net olur, mesela TUİK %57 yıllık enflasyon açıklamış, AFAD açıklamasına göre son 24 saatte ölü sayısı 300 artmış. Açıklamalar çok net! Bu arada anayasa "kutsal metin" olmadığı için net değil mesela...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikigai -- 14 Şubat 2023; 17:37:28 >
  • ikigai kullanıcısına yanıt

Ülkenin Cumhurbaşkanı bizzat tv karşısında yaza kadar online eğitim yapacağız yurtlar depremzedelerin dedi bunu en üst makamdaki kişi söylüyor yök başkanı bile değil yani kararlaştırıldığı kesin ve net. Benim anlamadığım siz buna rağmen bunun üstüne ne gibi bir açıklama arıyorsunuz veya açıklamayı mı anlamadınız bu garip.

• Gayet iyi anladım. Açıklamalar duruma göre değişebilir, zaten kimseye danışmadan bir anda tüm bir dönemi baştan iptal etmek doğru bir davranış değildi, nitekim o açıklamanın bir geçerliliği de yoktu arkasına işi kılıfına uydurup "yetkili" kurumlardan açıklamayı yayınladılar. Kraldan çok kralcı olup açıklamalara böyle körü körüne bağlanmayın. Ayrıca bir tartışma ortamında "Açıklama böyle konu kapanmıştır." diyerek herkesi susturamazsınız, Türkiye'de demokratik ortam gelişemediği için bunu anlayamıyor olmanızı normal karşılıyorum aslında.

ula cok büyük ucubesin hala konusuyon aylardır bu adamın hicbir konusmasını izlemiyordum sıfatını görmemek için. yine izlettirdin bana.

“üniversitelerimizin kredi ve yurtlar kurumuna bağlı yurtlarını” diyor konuşmasında.

boğaziçinin yurtları kendi yurdu odtünün yurtları kendi yurdu başka hiçbir kuruma kuruluşa bağlı değil bizzat üniversitenin mülkü. bounda online eğitim de gayet var isteyen online katılıyor isteyen derslikte seni niye bu kadar gerdi bu durum? gençler yine zina edip deprem getirecek diye çok mu korkuyorsun yoksa

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sınavların yüz yüze ya da online olup olmayacağıyla alakalı bir açıklama yapan üniversite oldu mu?

• The Killing Road kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quarterbat -- 14 Şubat 2023; 18:31:46 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.