Şimdi Ara

UOGamer Açılıyor.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
3.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet şuan serverı 2haftadan beri oynuyorum ben Mondain Legacy e hakim biriyim ve bircok bug bulmama rağmen staffın ilk defa mlde oynaması üzerine de bıraktım cok bilgisizler. Zatenwww.uogamer.net kapanmış vaziyette sadece server acık sanırım cok dayanmıcak online sayısı da 20 lerde geziyor o da multi accla birlikte tahminimce 5 kişi falan oynuyor bu serverda. Yazık dicem yazık değil isim zaten fake adminler oyunu bilmiyor bide edit yapıyorlar oyuncu gelsin diye vs. Bence escaldes denen arkadaşın sorunları cok fazla özel hayatında pek başarılı dfeğilmiş duyduğum kadarıyla bunu da oyuna yansıtıyor neyse 1 aya kalmaz kapanıcaktır zaten 20 playerla koca ultima camiası oynanmaz. Server lagdan gecilmiyor eklenti olarak.

• bende bu serverda oynuyorum ama lag felan görmedim. Sitesi şimdi kapanmış sanırım parasını yatırmamışlar.
  • Shawadovk ne kadar doğu söylemişsin sitesine bakıp oyuna girerek bu tahminleri yürütmek benim için zordu.
    4 yıldı oynamıyordum bu oyunu..
    Alışkanlık yapıyor gece gündüz aklında oyunda değilken bile kafanı kurcalıyor diye bıraktım
    1 aydır karakter geliştimek için uğraşıyorum sonra bi bakıyorum küt site kapanmış oyuna girmiyor
    1 ay uf olmuş bi anda
    Adminlerini anlamakta zor bir sürü uğraş emek ver spavnları yerleştircem oyunu kurcam sitesini tasarlıcam diye çevrendekileri topla server kurcam vs diye para bul icabında 1 ayda kapansın yok böyle bişi
    Kurma madem gir bi servera oyna
  • Server kapalı değil nerden çıkarıyosunuz bunu anlamak mümkün değil,sadece sitesi kapalı geçici bir süredir.Server normal ayarında çalışıyor.Kapanma filan sözkonusu değil.
  • Siteyi neden açmıyorlar belli bir sebebi var mı?
    Uhur arkadaşımız ip ve port yazmış servere bir göz atmak istiyorum site kapalı olduğu için free acc var mı?
  • Sitenin kapalı olmasının sebebi, 2 dündür ciddi attacklar alıyor olması.

IP:89.19.26.18
    Port:2593

Free-acc bildiğim kadarıyla yok.
  • Tramel lurg spawnında macro ile tamerlara kastırmıyorlarmış. Çocuk kastırmıycam kimseye diyormuş sanırım. Trameldeki lurg spawnı azaltılınca, çocuk çıldırmış ,önce küfürler yağdırıp sonra web sitesine dalmış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadowq7

Evet şuan serverı 2haftadan beri oynuyorum ben Mondain Legacy e hakim biriyim ve bircok bug bulmama rağmen staffın ilk defa mlde oynaması üzerine de bıraktım cok bilgisizler. Zatenwww.uogamer.net kapanmış vaziyette sadece server acık sanırım cok dayanmıcak online sayısı da 20 lerde geziyor o da multi accla birlikte tahminimce 5 kişi falan oynuyor bu serverda. Yazık dicem yazık değil isim zaten fake adminler oyunu bilmiyor bide edit yapıyorlar oyuncu gelsin diye vs. Bence escaldes denen arkadaşın sorunları cok fazla özel hayatında pek başarılı dfeğilmiş duyduğum kadarıyla bunu da oyuna yansıtıyor neyse 1 aya kalmaz kapanıcaktır zaten 20 playerla koca ultima camiası oynanmaz. Server lagdan gecilmiyor eklenti olarak.

Ben dediğine benzer bir şeyi , uogamer.net in forumunda Raiz isimli kullanıcı adımla yazmıştım. Ben o başarısızlık lafını kullanmıştım.

Oyun oynamak yerine küfür eden insanlar için söyledim. Seviyesizlikten sıkıldığım için, normalde küfür etmeyen insanların ultimada nasıl değişip, bütün başarısızlıklarını oyundaki kral tavrı ve yüksek egosunu ön plana çıkarttığı için belirttim. Staff için demedim.

Yoksa bana ne staff iyimi kötümü, zorla gir demediki, bana / sana.

Sen burada aynı lafı staff için kullanmışsın. Eğer bir insan için hoşnutsuzluk belirticeksen, lütfen bunu kendi cümlelerin ile yap. Yanlış anlaşılmak istemiyorum.

• ne yani bunlar senin cümlelerin mi? Yahu güldürme beni raiz maiz kim tanımıyorum.
  • şu anda forumlar açık değil , şu an da ispat edemem. Boş yere tartışmayalım, yorulmayalım. Forumlar açıldığı zaman link atarım.
  • Gerekli mesajlar silinmiştir. Konun tekrar açılması halinde konuyu açan kişiler cezalandırılacaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: borntobewild

Server kapalı değil nerden çıkarıyosunuz bunu anlamak mümkün değil,sadece sitesi kapalı geçici bir süredir.Server normal ayarında çalışıyor.Kapanma filan sözkonusu değil.

evet server acık şuan 8 player online 2 si benim arkadaşım 2 acc acıyor. Max 4 kişi bu oyunu oynuyor. Forumu yok sitesine saldırı var ayrıca buglarla dolu. Gercekten de normal ayarında calısan bi server :). Arkadaşlar kimse gitmesin bu servera zaten şuan kayıtta olunmuyor forum olmadığı icin sizi uyarıyorum oyunu biliyorsanız fitil olursunuz bilmiyorsanız koyunluk yaparsınız.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: borntobewild

Server kapalı değil nerden çıkarıyosunuz bunu anlamak mümkün değil,sadece sitesi kapalı geçici bir süredir.Server normal ayarında çalışıyor.Kapanma filan sözkonusu değil.

evet server acık şuan 8 player online 2 si benim arkadaşım 2 acc acıyor. Max 4 kişi bu oyunu oynuyor. Forumu yok sitesine saldırı var ayrıca buglarla dolu. Gercekten de normal ayarında calısan bi server :). Arkadaşlar kimse gitmesin bu servera zaten şuan kayıtta olunmuyor forum olmadığı icin sizi uyarıyorum oyunu biliyorsanız fitil olursunuz bilmiyorsanız koyunluk yaparsınız.

Bırak da buna kendileri karar versin kimseyi yönlendirme asıl buna koyunluk denir..

• burası niye acıldı? Sunucu hakkında bilgi icin acıldı eee bizde orda bilgi vermişiz. Sen bilgi sahibi vs sen zaten yönlenmessin ayrıca ne hakla buraya gelip bunu yazdın anlamadım ??? Bırakta moderatörler karar versin. Bye bye. Koyunununda ne olduğunu bi ara ac bak öğren.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowq7 -- 10 Şubat 2009; 21:52:43 >
  • kusura bakma fistandalus oyunu bildigini sandım

The Admirable Fistandantilus

Evaluating Intel 100
    Meditation 100
    Spirit Speak 100
    Inscription 92.7
    Magery 87
    Camping 63.7
    Necromancy 51
    Anatomy 35
    Focus 12.7
    Magic Resistance 9.2
    Tactics 0.7
    Wrestling 0.5

skillerin icinden ben cıkamadım bir ara özelden acıklarsan sevinirim.
  • ben bu oyunu artık oynamıyorum,bu server hakkında da kaç gün oldu halen bir forum açamadılar diye son bir eleştiri yapıp çekip gidiyorum.
  • quote:

kusura bakma fistandalus oyunu bildigini sandım

Evaluating Intel 100
    Meditation 100
    Spirit Speak 100
    Inscription 92.7
    Magery 87
    Camping 63.7
    Necromancy 51
    Anatomy 35
    Focus 12.7
    Magic Resistance 9.2
    Tactics 0.7
    Wrestling 0.5

Evaluating Intel 100
    Meditation 100
    Spirit Speak 100

bu üçündende anlayamıyorsan ben nediyim sana bye bye mı diyim..
  • Kusura bakma da yazdığın 3 skillin birbiriyle bağlantısı ne ?

Hadi onu gectim 63 camping 35 anat 100 ins 51 necro :D:D:D beni güldürdün allahta seni güldürsün son mesajım tartışmaya girmicem bilmedigini kabul et lütfen bb.
  • forumlar açıldı
    www.uogamer.org adrsinden forumlara ulasabilirsiniz
  • quote:

kusura bakma fistandalus oyunu bildigini sandım

Evaluating Intel 100
    Meditation 100
    Spirit Speak 100
    Inscription 92.7
    Magery 87
    Camping 63.7
    Necromancy 51
    Anatomy 35
    Focus 12.7
    Magic Resistance 9.2
    Tactics 0.7
    Wrestling 0.5

bu ne böyle ya?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.