Şimdi Ara

UP ve Kullanılmayan Championları Topluma Kazandırma Derneği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
0
Favori
3.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu arada konumuza gelirsek: Sejulani,Orianna
  • Bak güzel kardeşim saat 4 ve sigaram bitmiş,mesajına alıntı yapmıyorum okuyanlar bir daha işkence çekmesin diye.Up championlar diye konu açılmış sabah akşam high elo ranked matchlerde cayır cayır oynanan ap carry Tf'yi gidip yazmışsın ne yazmamı bekliyordun? Aramıza yeni katıldığın belli yaşınında benden bayağı küçük olduğunu farkedebiliyorum sen iyisi mi sori yaz geç.Bu arada son olarak Tf nerflenmedi güzel kardeşim buff yedi yaklaşık birkaç ay önce.Artık W spellinde seçili hale getirdiğin kart normal basic attack rangesine yükseltildi en son ultisi mapin diğer ucuna yetişemediğini biliyosan iyi eğlenceler sana hadi bak dalgana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragonit.

Tw UP miş

Bu arada konumuza gelirsek: Sejulani,Orianna

Orianna up mi şaka yapıyo olmalısın sejuaniye pek yorum yapmicam ama shyvanadan pek bi farkı yok benim gözümde ultileri değişik bi.
    Konuya gelirsek evelynn e cidden üzülüyorum bende eskisi kadar olmasında biraz güçlendirsinler ya.Karmada up falan değil ayrıca çok güzel bi support ap de oynanınca güzel oluyor.
  • 1.Sigaran bitmiş saat 4 diyorsun senin sorunun git yat uyu.

2.Yaşımı bilmeden yorum yapman saçma Kardeşin falanda değilim senin.

3. aranıza yeni katılmadım bu 2. üyeliğim ve bu oyunu bayadır oynuyorum 3 tane 30 level hesabım ve 2 sinde +1300 elo var bunu söylememdeki neden yeni başlamamış olduğumu belirtmem ha dersinki elon çokmu iyi sanki falan farkıdayım bende yükseltmeye çalısıyorum.

4.Ona bakarsan Twitch de high eloda çatır çatır jungle oynanıyor bana laf sokmaya calısmadan az git kendine bak.

5. TF nerf geldi derken senin herhalde gene sigaran bitmişti tekel arıyordun falan oyundan uzak kalmışsın ama belkide hatırlarsın hani TWISTED FATE'in ultisine NERF gelmişti..... Twisted Fate Gate now has a range of 5500 - Tf : Global yerine 5500 range ultisi. <<- buda türkçesi ingilizcen varmı bilmiyorum.

6. Gelen buffdan haberim var merak etme her Patch'i düzenli takip ediyorum.
    7. Hadi iyi geceler bu saatte tekel bulabilirmisin bilmem ama işin zor be :D CİGARAM NERDE CİGARAMM

UP ve Kullanılmayan Championları Topluma Kazandırma Derneği

• oha bölüme kalite gelicek dedilerdi de bu kadar çabuk beklemiyorduk. Yukardaki atışmaya bak görselli, hafif edebî filan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

oha bölüme kalite gelicek dedilerdi de bu kadar çabuk beklemiyorduk. Yukardaki atışmaya bak görselli, hafif edebî filan.

Hacı baya bir zamandır bu üyelikle forumu takip ediyorum fakat yorum apmıyordum açılan konulara bugün biraz daha aktif olmaya karar verdim fakat ,

Eğlence amaçlı açılan bir konuda bende sadece eğlenceye katılmak amaçlı yaptığım bir yorum/pyalaşıma ciddi bir şekilde laf sokma eylemi içine girilince duramadım kusura bakmayın konuyu biraz dağıttım kendi adıma özür dilerim herkesten ama yazdıklarımın hepsi doğru ve yazılması gereken şeylerdi teşekkürler.

• Beceremeyip champa çamur atmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vonfere

Beceremeyip champa çamur atmak.

Al birde burdan yak :) Sen hala burada açılan konuyu ve içeriği hala idrak edememişsin diyecek laf yok ne yazıkki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aEronwzz

quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

oha bölüme kalite gelicek dedilerdi de bu kadar çabuk beklemiyorduk. Yukardaki atışmaya bak görselli, hafif edebî filan.

Hacı baya bir zamandır bu üyelikle forumu takip ediyorum fakat yorum apmıyordum açılan konulara bugün biraz daha aktif olmaya karar verdim fakat ,

Eğlence amaçlı açılan bir konuda bende sadece eğlenceye katılmak amaçlı yaptığım bir yorum/pyalaşıma ciddi bir şekilde laf sokma eylemi içine girilince duramadım kusura bakmayın konuyu biraz dağıttım kendi adıma özür dilerim herkesten ama yazdıklarımın hepsi doğru ve yazılması gereken şeylerdi teşekkürler.

Hak verdim. Normal gamede karşılaştığım 10 tfden en fazla 1i taşıyabilme potansiyeli sahip olmuştur. O da çoğunlukla sağ sola ulti ile laneleri 4v2 ile ganklemekten feedlenmişlerse.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vonfere

Beceremeyip champa çamur atmak.

Al birde burdan yak :) Sen hala burada açılan konuyu ve içeriği hala idrak edememişsin diyecek laf yok ne yazıkki.

Kendim adıma üzüldüm.
  • Anlamayan hala burada ne döndüğünü idrak edemeyen arkadaşlar için son kez izah edeyim.

Amacım Twisted Fate'i oynayamadığımdan ve kötülemek adına yazı yazmak değilde Arkadaş değişik eğlenceli bir konu açmış ve buna aynı şeklilde karşılık vermekti Twisted Fate örneiğini verdim nedeni Yüksek ELO dışında oynanışı kolay olmayan bir champion olduğu için ve ULTISINE yediği büyük Range nerfünden sonra iyice gözlerden düşmesi idi.

Twisted Fate'i severim bayada bir oynamışlığım vardır fakat kendi görüşümce bir Cassioperia Brand kadar etkili gelmez bana ama bu değilki iyi olmayan bir Hero.

Sonuç olarak biraz şu EGOlarımızdan kurtulsak ha ? Ne dersiniz eğlence amaçlı açılan konularda abartmadan eğlensek , bilgi paylaşımı açılan konularda gene abartmadan trolleyeceksen bile dalga geçmeden espriye vurarak yorumlar yapsan akibetinde aynı şekilde bilgi paylaşımında bulunsan bak bakalım o zaman nasıl bir forum olucak.

Gene uzun yazdım ama neyse herkese iyi forumlar :)

• Valla eğlendim lan gece gece
  • Ayrıca sazan.avi olmussun yukardaki yorumumda sana karşılık olarak yazmadım cevabım yeni geldi az sakin ol yav.

Heh adam ol yazasım geldi ama yazmıycam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kobe TheBlackMamba Bryant -- 5 Mayıs 2012; 4:29:51 >
  • Eğlenmeyi ve tartışmayı bile bilmiyoruz malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Eğlenmeyi ve tartışmayı bile bilmiyoruz malesef.

Hacı şahsen ben eğlenmek için düzgün bir şeklide kendimce bir parça koydum konuyla ilgili olarak ama her zamanki gibi baltalandı ve sonrasında gayet düzgün bir şekilde tartıştım arkadaşla benim için sorun yok yani daha fazla uzatmayacam kusura bakmayın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Eğlenmeyi ve tartışmayı bile bilmiyoruz malesef.

Hacı şahsen ben eğlenmek için düzgün bir şeklide kendimce bir parça koydum konuyla ilgili olarak ama her zamanki gibi baltalandı ve sonrasında gayet düzgün bir şekilde tartıştım arkadaşla benim için sorun yok yani daha fazla uzatmayacam kusura bakmayın.

Tartışmaya hiç gerek yok gerçekten, eğlenmesine baksın herkes, he deyip geçmek en iyisi :)
  • Ben sırf eğlence diye saçma sapan şeyler yazıcam şimdi morgana fotosu upluyorum up champ sonuçta.

2 MID idc.
  • Konuyu saptirmamanizi oneriyorum.
  • Nereye yeğen takılıyorduk daha?
  • Bence Twisted Fate 6300ken daha iyiymis. Ayricq Karma ile mid gidince teror estiriyorum ben. :) Severim Karma'yi yani, arada bir destekliyorum onu. :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.