Şimdi Ara

(Uraniumpc)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Görüşlerinizi ve sorunlarınızı yazınız...

• evet adamlar 2. el parça alıp satıyor aldıkları parçaları test ederek alıyorlar sorun çıkmıyor pek.
  • ya bende işlemci arıyorum p800 ama sorun çıkar diye tereddtlüyüm
    gerçi arkadaşlar test ederken sorun çıkmazsa sorun olmaz diyolar

bide montaj için ne kadar alıyorlar, gerek varmı extradan montaj ücretine
  • montaj servis için 20 dolar alıyorlar..

parçaları arz-talep dengesinde değerlendiriyorlar..
  • aldıkları fiyatla sattıkları fiyatlar arasındaki fark normal degil elektronik te yani donanim ürünleri ve telefon alım satımlara göz atarsanız ne dedigimi anlayacaksınız bir telefonda 70 küsürmilyon fark olurmu hiç vicdanları el veriyormu
  • bu parçaların faturaları falan oluyor mu peki adamlarda yani garantileri oluyo mu kısaca? yoksa uranium mu veriyo bu garantiyi
  • ben bir tnt2 m 64 almıştım ramleri bozuk çıktı
    8,2 seagete vardı bad sektörlü aldılar ama daha ucuza yani kar için her şeyi yaparlar:)
  • Kesinlikle denemeden birşey vermiyoruz ayrıca denemediğimişz kısımlarda sorun çıkarsa 2 gün içinde cihazın verdiğimiz gibi çalışması durumunda geri iade alıyoruz. Ürünlerin başka bir garantisi yok sonuçta 2. el
  • uranyumdan board aldım orada denedik floppy takmadılar
    geldim eve denedim floppy calışmıyor..
    Geri getirdim iki saat geömeden dedim bunun floppy sorunu var herifler elini surmedi almayız sen artık aldın satılan geri alınmaz dediler.
    O şekilde kullanamadımda bir şeye yaramadı boşu boşuna o kadar parayı kaptırdım oraya ben kesinlikle tavsiye etmiyorum.
  • firmanın biride doğru düzgün çalışıyor çıksaa şaşırıcam zaten [evlol]
  • Uranium PCden alma hatasına bir kere düştüm bozuk çıktı. Fiyatlarını düşürmedikleri sürecede bir daha hiçbirşey almayı düşünmüyorum. 3-5 $ daha koyarsanız 0 orijinal garantili ürün fiyatına geliyor nerdeyse 2. el diye sattıkları...
  • 2. El alırken KDV'li makbuz kesmiyorsunuz, satarken tüm 2.el parçalarınıza listedeki fiyatlara +KDV ekleyip satıyorsunuz ?

Resmi girişi olmayan bir malın, resmi çıkışını nasıl yapıyorsunuz ?

Üstelik parça, bozuk yada uyumsuz çıkarsa, geri de almıyorsunuz..

Yapılan bu işlemler kanuni mi ?
  • Sadece aradaki komisyona KDV kesiliyor. Fiyatlarda Komisyon Faturası dahildir mesela bir ürünü 60$ alıp 80$ satıyorsak aradaki 20$ komisyon için Fiş alıyorsunuz. Ek bir ücret ödemenize gerek yok.
  • O kadar ödeme yaptıktan sonra ek ücret ödeyecek bütçe kalmıo zaten! :) 2.el teminat gerektiren, çok ince bi çizgi üzerinde devam eden bi piyasa. Bunun kısmen bi firma kazanması güzel ama firmanın bunu kullanması doğru değil bence. Öyle ki, her şey para değil. Firmanın 2,3 kullanıcıya <u<font color='red'>olması gereken</font id='red'></u> ilgiyi, yardımı göstermesinin ardından o firmanın yapacağı değerler 5000000k'nın üzerinde olacaktır. [^]
  • P3 550 almıştım 8 ay önce halen bir sorun çıkmadı. öte yandan fiyatlar biraz tuzlu gerçekten. özellikle p3 fiyatları..
  • ikinci el forumu çok daha iyi...(bence)
  • arkadaşın sizden anakart alıp 2 saat sonra bunun floppy si bozuk çıktı diyip geri getirince o malı geri almamanız İĞRENÇLİK ÖTESİ bir olay....
    bu zihniyeti kınıyorum
    böyle esnaflık olmaz, sizin gibiler kaybetmeye mahkum
    benim babamda esnaf hemde 1960 yılından beri aynı yerde, başka bir sektörde ama bizim mağazamızda hiçbir zaman böyle bir geri almama olayı yaşanmamıştır, aynı yerde yıllara meydan okumak TÜKETİCİ MEMNUNİYETİNDEN geçer, bizi herkes iyi bilir, siz bu kafayla giderseniz yıllar içinde mağdurlarınız arttıkça pazar payınız daha da düşer...
    "SATILAN MAL GERİ ALINMAZ" lafı beni delirtiyor her zaman, müşteri mala zarar vermeyip, tekrar satılabilecek şekilde ambalajında ya da ona verildiği gibi geri getirdiği sürece malın geri alınması lazım
    Yazıcıoğlu üst katlarındaki 2.el mal satanlardan biriyle de böyle bir bozuk mal durumu mağduru olmuştum,kazıklanmıştım garantili denilen bozuk üründen, haftalarca süründürüp kullanıcı hatası diyip sıyrılmışlardı (haram olsun),ayrıca karaköy yeraltı çarşısındaki spotçu denilenlerden mal almayın diyorum, çünkü geri almıyorlar malı, adamlardan 60 milyona aldığım malı ertesi günü 45 milyona geri vermeyi teklif etmiştim yine almamıştılar (haram olsun, uyumsuz olursa geri alırız demişlerdi halbuki), sakın oralardan almayın diyorum, dikkatli olun

gidin carrefurdan ucuz bulursanız alın :) yanılmıyorsam 15 gün bile geçse beğenmezseniz geri alıyorlar :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.