Şimdi Ara

Üstten Ders Alma Durumu ve Muafiyet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar MYO mezunu biri olarak size 2 tane sorum olacak
    1. DC ve DD olan derslerden muafiyet verebiliyor muyuz(MYO ortalamam 3,20)
    2. Üstten en fazla kaç ders alınıyor yani bir DGS öğrencisi olarak okulu kasarsam 2 senede bitirme gibi bir ihtimalim var mı?
    NOT: Şu an hazırlıktayım bölümüm zor olduğu için işletme gibi kolay bölümleri ön planda tutarak tekrar tercih yapacağım okulu biran önce bitirmem lazım şimdiden çok teşekkürler...

• gazi için konuşuyorum dgs ile gelen arkadaşlar var ve şuan kimisi 1. sınıf kimisi 2.sınıftan başladı muafiyet durumuna göre. Üstten ders almak için not ortalaman 3 ve üzeri olacak o yarıyıl kredi miktarının extra olarak 5/2 'si kadar kredi ders alabiliyorsun
    Bildigim kadarıyla da CC'nin altı notlar için muafiyet verilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi santacalculus06 -- 24 Nisan 2013; 3:25:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: santacalculus06

gazi için konuşuyorum dgs ile gelen arkadaşlar var ve şuan kimisi 1. sınıf kimisi 2.sınıftan başladı muafiyet durumuna göre. Üstten ders almak için not ortalaman 3 ve üzeri olacak o yarıyıl kredi miktarının extra olarak 5/2 'si kadar kredi ders alabiliyorsun

Zaten gazi düşünmüyorum çünkü muafiyette çok zorluk çıkartıyorlarmış tüm arkadaşlarım 1 den başladı yaz okulu açılırsa üstten ders alabilirmiyim peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekonometrist_

quote:

Orijinalden alıntı: santacalculus06

gazi için konuşuyorum dgs ile gelen arkadaşlar var ve şuan kimisi 1. sınıf kimisi 2.sınıftan başladı muafiyet durumuna göre. Üstten ders almak için not ortalaman 3 ve üzeri olacak o yarıyıl kredi miktarının extra olarak 5/2 'si kadar kredi ders alabiliyorsun

Zaten gazi düşünmüyorum çünkü muafiyette çok zorluk çıkartıyorlarmış tüm arkadaşlarım 1 den başladı yaz okulu açılırsa üstten ders alabilirmiyim peki?

Üniversiteye göre değişir bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.