Şimdi Ara

Vatan Computer Online Sipariş ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
7.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • lan aldığın parçanın kaç günde toplanacağını kim nası bilsin ya bu kadar da saçma konu olmaz. 1 parça hariç hepsi ordadır mesela 1 tanesi yoktur onu getirtiolardır falan filan bin tane olasılık var biz ne bilim kaç günde toplancak otur bekle işin ne. sanki senin pc ni toplayan adam bu forumda git onu ara sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acheron -- 18 Eylül 2010; 10:44:05 >
  • haftasonu olduğu için unut sen o kargoyu
  • Şu crea dan mı aldın ?
  • Dün bir internet sitesi sabah saat 10:00' da siparişimi kargoya verdi.
    Bugün mahalledeki kargo şubesine geldiğini öğrenince gidip kendim aldım. Kargo şirketleri haftasonu teslimat yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acheron

lan aldığın parçanın kaç günde toplanacağını kim nası bilsin ya bu kadar da saçma konu olmaz. 1 parça hariç hepsi ordadır mesela 1 tanesi yoktur onu getirtiolardır falan filan bin tane olasılık var biz ne bilim kaç günde toplancak otur bekle işin ne. sanki senin pc ni toplayan adam bu forumda git onu ara sen

Adam gibi konuş liseli. Babanın oğlu yok karşında. Kim oldugunu zannediyorsunda lan diye hitap ediyorsun.

PARÇA sipariş verdiğimi nerenden uydurdun ? Stokda olan HIZLI KARGO GÖNDERİ listesinde bir ürün.

Sana mı sorcaz konu açarken. Kim nası bilsinmiş. Birazcık kafanı kullansan anlarsın daha önce alış veriş yapanların kaç günde geldiğini sordugumu.

Hey Allah'ım ne adamlar var ya.

• Bende sipariş verdim ama sadece sipariş sayfası açılmıyor açılcak gibi yapıyor sadece...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.