Şimdi Ara

Vestel CW 3001 Kanal yükleme yardım !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
7.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vestel CW 3001 Kartlı uydu alıcısı kullanıyorum. Yeni frekanslar aktif olduğundan bu yana kanallar çekmiyor.

Uydu alıcısı ile ilgili pek fazla bir bilgim yok. Kolay kurulum seçeneğini denedim ama hala kanallar

bulunmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim . Saygılar ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulu*memo -- 29 Ekim 2008; 19:16:04 >

• Arkadaşlar acil lütfen yardım edin. Acaba hata , eski frekansa sahip kanalları silmediğim için

mi oluyor.
  • Digiturk kullanmıyorsa.Menü ye bas - Kurulumun menüsünden tüm kanalları sil de.Tüm kanalar silin daha sonra Kurulumdan -yeni kanal ekle - manuel armaya gel orda frekasn 12731 - polo :dikey - sembol-03333 ağ ararma evet de arat.
  • eski frekansa sahip kanalları silmemekle alakalı değil

ağ arama açık olsun yeter
  • quote:

Orjinalden alıntı: Macromedia

eski frekansa sahip kanalları silmemekle alakalı değil

ağ arama açık olsun yeter

Eski frekansa sahip kanalar olunca kanal tablosunda çok kanal oluyor onun için söyledim.Tabiki silmeyede biliri.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hercule Poirot

Digiturk kullanmıyorsa.Menü ye bas - Kurulumun menüsünden tüm kanalları sil de.Tüm kanalar silin daha sonra Kurulumdan -yeni kanal ekle - manuel armaya gel orda frekasn 12731 - polo :dikey - sembol-03333 ağ ararma evet de arat.

Manuel arama yapınca " zap program tablosu " olarak kurmuyor. Ben lig tv kullandığım için zap olarak kurmam lazım , onun için gelişmiş kurulumdan yapmam gerekiyor onu beceremedim. Bu gelişmiş kurulumla ilgili bir bilgin var mı , nasıl kurulur ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ulu*memo

quote:

Orjinalden alıntı: Hercule Poirot

Digiturk kullanmıyorsa.Menü ye bas - Kurulumun menüsünden tüm kanalları sil de.Tüm kanalar silin daha sonra Kurulumdan -yeni kanal ekle - manuel armaya gel orda frekasn 12731 - polo :dikey - sembol-03333 ağ ararma evet de arat.

Manuel arama yapınca " zap program tablosu " olarak kurmuyor. Ben lig tv kullandığım için zap olarak kurmam lazım , onun için gelişmiş kurulumdan yapmam gerekiyor onu beceremedim. Bu gelişmiş kurulumla ilgili bir bilgin var mı , nasıl kurulur ?

Evet kardeş Digiturk bulmuy.Zaten bende arkdaşımın uydu alıcısını uğraşırken tüm kanalları sildim fakat digiturk kanaları gelmedi.Daha sonra Vestel müşteri aradım.Türksatı buludurdular yaptım sana verdiğim işlemle fakat digiturk bulmuyor.Artık digiturk aracam heralde bakalım nasıl bulucaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.