Şimdi Ara

Vippad v900 Rom atma. (daha stabil daha hızlı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
2.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • vippad v900 diye bir tabletim var.( tableti para ile almadım.cakma bir tablet almak hic akıllıca gelmedi. hediyeydi.kücük yegenime verecektim fabrika ayarlarına dön dedim tablet coktu)
    tablet cokunce aradım taradım bir turlu bulamadım rom atmayı. ama sonunda buldum( bazı tabletlerin system bazılarının ise ram imajlarını birleştirip deneme yanılma yontemi ile).bu aptal tabletten olan arkadasların umarım işine yarar.

bu romu mevcut tablet kullanıcılarıda yukleyebilir.. cok hzlıı ( tabletin ilk hızına göre) ekran daha canlı ve daha stabil.siddetle tavsiye ederim. önce yedeginizi alın. sonra begenmedim demeyin. türkce dil destegi mevcut. nasıl yapılacagı linkteki dosyada mevcut.sevgiler.

yine de takılan arkadas olursa sorularına cevap veririm.umarım birinin işine yarar.sevgiler.

rar şifresi : gorunmeyenadam

dosyada iuw diye bir klasor ve imaj klasoru var.
    iuw porgramını calıstırın. micro sd kartınızı kart okuyucu ile pc ye baglayın .iuw ile kartınıza imajı yukleyin.kartı tablete takın. tableti acın. 2 dakka sonra sd kartı cıkar diyecek. kartı cıkarın. tablet otomatik kendisi yeniden baslayacak..ve karsınızda yeni romunuz.

brick olmus tablet de acılıyor bu sekilde.
    link
    yadi.sk
    v900.rar — Yandex.Disk
    http://yadi.sk/d/G2kGH-5EHA9ie

• Sorunsuz hallettim zaten içindeki oku belgesinde ayrıntılı yazıyor yapman gerekenler.

Dikkat edilmesi gereken tek unsur Windows 7 ve 8 de hafıza kartı biçimlendirme yapmıyor. Bu yuzden programı Windows XP kullanın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.