Şimdi Ara

Vitiligo Hastalığı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
27
Cevap
1
Favori
23.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba bende uzun süredir vitiligo hastasıyım annemde ablamda ve dayimdada var ellerde parmak uçlarında ve yüzde yuvarlak yuvarlak bölgelerde çıktı
    Aksilik esmerde biriyim ve mesleğim gereği sürekli tras oluyorum bikmistim milletin bakışlarından kendimde saglikciyim denemediğim JEL vitamin bağışıklık güçlendirici kalmadı en son çözüm deneme yanılma yöntemi ile pigment boyasi aldım o bölgelere dövme yaptırdım iyide bir üstad buldum cildimin rengini yakalıyor boya skalası ile artık kimse farketmiyor oyüzden herkes birşey öneriyor çörek otu selenyum kortizon bence sizde yaptırın kurtulun isteyene aşama aşama resimde çektim yollayabilir
    Abdest tutmaz dediler onuda danıştım diyanete artık ben kesin çözüm diye buna inanıyorum ve mutluydum da kalıcı makyaj da denedim bu arada oda akıyor eninde sonunda 2 seneye kalmadan dedigim gibi ne bir beklentim var ne başka birşey isteyen herkese atarim resimleri de aşamalarında ablamada denedik benden sonra oda yaptırdı ve 2 sene oldu dövme dagladimi ne yaptı anlamadım ilerlemede olmadı o kapattigim bölgede tek altin kural pigment iyi boya kullanın ve renginizi en iyi şekilde tutturan bir üstad dövmeci bulun 05057130663

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• <a href="https://massivebio.com/jak2-faqs/" title="jak2 mutation">jak2 mutation</a>

• merhaba ilaçı nereden temin ettiniz adres veya link paylaşırmısın

•  Vitiligo Hastalığı

Kardeş benim elimde ve yüzümde vardı gittim ten rengi dövme yaptırdım elimin yüzde 60 i bu şekilde oldu birtek parmak uçlarım tam tutmadi onada birdaha rütus gibi geçecek dovemeci ben izne ayrılınca yüzümdeki artık kimse fark edemiyor oyüzden de bu hastalık psikolojik geçen seneden bu yana yüzümde kimse fark edemeyince yenileri de çıkmadı ilerleme olmadi

•  Vitiligo Hastalığı

Vitiligo Hastalığı

Vitiligo Hastalığı

Vitiligo Hastalığı

Vitiligo Hastalığı

Buda yüzümdeki safa dövmeci pigment boyaları getirtti sonrada renk tonunu ayarladı tipik dövme gibi 10 günde iyileşti çok şükür birdaha da orada çıkmadı tam rengi tutana kadar bir iki deneme yaptı tabiki ama benim gözüme görünmeyince süt Beyaz görüntü birde esmerken şuan gayet mutluyum 🤗🙏

• Merhaba pigment boyalarını siz mi temin ettiniz ne kadara aldınız ve işlem ortalama ne kadara yapılıyor birde dövmeci İstanbul da mi

• Opzelura su ana kadar tek ise yarayan ilac. Esim kullaniyor - 6 ayda yuz bolgesi tamamen gecti - elde hala biraz var ama baya cillendi.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.