Şimdi Ara

Vodafone Arena Yakınında Patlama (38 ÖLÜ) (ss ve videolu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Neo Nesil

20 yaralı dediğine göre bunun 2 katı falandır... (inşallah olmaz)

en son soma'da ve ankara'daki patlamada da yaralı az deniliyordu...

İyi ve olumlu düşünelim lütfen hocam.

Canım yanıyor lannn.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok geçmiş olsun. Yaralı polislerimize Allah şifa nasip eylesin, ülkemize dört bir yandan saldırıyorlar.
  • Edit: Vodafone arena ozel guvenlik sube mudurunun hayatini kaybetmesi iddaasi Alen Markaryan tarafindan yalanlanmistir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neo Nesil -- 11 Aralık 2016; 1:4:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stadın çatısında kan var desem patlamanın şiddeti anlaşılır herhalde.
  • Erdoğan şehitlerimiz var diye açıklamış ama hala haber kanallarında tek bir şey söylenmedi. Bu nasıl yayın yasağı? Neyi gizliyorlar halktan? AB masum sivillerin hayatını kaybettiği terör saldırısını kınıyoruz diyor. Bizim haber kanallarında ölen tek bir sivil haberi yok gel de çık işin içinden.
  • Vodafone Arena'nın çatısında bile ceset varmış yuh
  • nasıl bi dilekte, nasıl bi temenni de bulunacağımı şaşırdım artık. "inşallah şehit sayımız fazla değildir" demeye varmıyor dilim; işin sayılara, azlığa çokluğa indirgenecek kadar normalleşmiş olmasını yediremiyorum kendime.

allah belasını versin bunu yapanların.
  • Bu ülkeye yabancı futbolcu falan gelmez artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neo Nesil -- 11 Aralık 2016; 10:31:49 >
  • Şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Ailelerine bol bol sabırlar versin.
    Yaralı olanlara da acil şifalar versin.

O kişiliksiz insanlıktan yoksun ucube terörist pisliklerin de Allah belalarını versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 11 Aralık 2016; 11:11:38 >
  • Allah rahmet eylesin.
    Umarım yaralılar bir an önce sağlıklarına kavuşur.

• Şehitlerimize Allah rahmet eylesin, yaralılara acil şifalar diliyorum.

14 yıldır Erdoğan ve AKP siyaseti ülkeyi yönetiyor. Bu noktaya nasıl geldik, neden geldik, kimler sorumlu? Türkiye'nin daha aydınlık günlere, terör belasından kurtulması, huzura kavuşması için bu soruları halkın kendi vicdanında mutlaka sorgulaması gerekiyor.

Ölü sayısı 38'e yükselmiş. İçişleri Bakanı şu anda açıklıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rider30 -- 11 Aralık 2016; 11:40:35 >
  • Hergün önünden geçtiğimiz yerler. :(

Başımız sağolsun, teröre de teröre destek verenlere de binlerce kez lanet olsun.

Bombalı saldırılar en kahpece, en vahşice yapılan saldırılardır, maalesef önüne de geçilemiyor işte.
  • Stadımızda ne yazık ki küçük de olsa maddi hasar da var. Bu Beşiktaş TV'nin bulunduğu tarafta camlar inmiş.

Vodafone Arena Yakınında Patlama (38 ÖLÜ) (ss ve videolu)

Dolmabahçe Camii ufak çapta hasar görmüş

Bezmialem Camii de hasar gördü

• Forumdaki Gs fb bjk liler bosuna kirdik birbirimizi bu gune kadar. Bundan sonra trolluk vs yapilmasa keske, zira futbol falan kalmadi ortada...

• Benim anlamadığım madem ki büyük bir terör saldırısı tehdidi var bu maçı oynatmazsın. Yani can güvenliğinden daha mı önemli bu maç. İptal edersin bu şerefsiz teröristler yakalanıncaya kadar maçı ileri bir tarihe alırsın.

Türkiye'de cidden akıl tutulması var.
  • bir de benim anlamadığım şu:

bu forumda

15 temmuz şehitleri için konu sayfası 1000leri geçiyor.

dünkü vodafone arena'nın yakınlarından patlama konusunun sayfası 35... (futbol bölümünde 1 sayfa)

demekki, 15 temmuz şehitleri, dünkü ölen polis ve sivillerden daha değerli...

bu olay da unutulur gider, ama 15 temmuz saçmalığı hep akılda kalır. yazık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neo Nesil -- 11 Aralık 2016; 12:55:42 >
  • Hocam ilk kez duydum bunu. Resim vs var mı ?

Dün akşam dışardaydık arkadaşlarla. Telefona bakmayınca haberim bile olmamıstı. Gece duydum epey üzülmüştüm o ara yaralı bile oldugunu yazmayınca uyumuştum.

Allah şehitlerimize rahmet eylesin, yapanlarıda helak etsin inşallah. Üzülüp dua etmekten başka bir şey gelmiyor elden

• quote:

Orijinalden alıntı: Brkfba7171

Hocam ilk kez duydum bunu. Resim vs var mı ?

Dün akşam dışardaydık arkadaşlarla. Telefona bakmayınca haberim bile olmamıstı. Gece duydum epey üzülmüştüm o ara yaralı bile oldugunu yazmayınca uyumuştum.

Allah şehitlerimize rahmet eylesin, yapanlarıda helak etsin inşallah. Üzülüp dua etmekten başka bir şey gelmiyor elden

Fotoğraf var evet dün gece gördüm tavana falan kandılar sıçramış
  • rider30 kullanıcısına yanıt
    Her ne kadar kötü niyetin olmadığını adım gibi bilsem de 38 kişi ölmüşken stad maddi hasar kelimelerini yan yana kullanmamalısın.

• Keşke dünkü maçı hiç oynamasaydık da bu insanlar şimdi hayatta olsaydı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.