Şimdi Ara

VODAFONE WI-FI VODEM (YENI) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
23.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akinet23

son bir not eğer mobil internet alacaksanız kesinlikle taahütsüz internet paketi alın başınız ağrımasın

wifi r206'nın fiyatı 180 tl civarında taahhutle 45 tl.ye veriyorlar 6gb asımsız internet 30 tl, gecen sene iki tane 6gb internet paketi aldım hic basım agrımadı internet 6gb gelince otomatikmen duruyor fatura her ay aynı geliyor ayrıca bizim bolgede vodafone 3g cok iyi 14mbps hız alıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

son bir not eğer mobil internet alacaksanız kesinlikle taahütsüz internet paketi alın başınız ağrımasın

wifi r206'nın fiyatı 180 tl civarında taahhutle 45 tl.ye veriyorlar 6gb asımsız internet 30 tl, gecen sene iki tane 6gb internet paketi aldım hic basım agrımadı internet 6gb gelince otomatikmen duruyor fatura her ay aynı geliyor ayrıca bizim bolgede vodafone 3g cok iyi 14mbps hız alıyorum

Aşımsız paketler iyi ama bilmeyenlerin çoğu internette çıkan reklamlara tıklıyor haberi olmadan özel servislere felan abone oluyor hatırlatalım onu da çünkü aşımsız paket onu engellemez :)

• quote:

quote:

quote:

Aşımsız paketler iyi ama bilmeyenlerin çoğu internette çıkan reklamlara tıklıyor haberi olmadan özel servislere felan abone oluyor hatırlatalım onu da çünkü aşımsız paket onu engellemez :)

• Eğer min 2 yıllık vergi levhaniz varsa 12 ay taahütlü aylık 45 tl ye 15 gb sınırsız (128kb) is ortağım internet olayına girebilirsiniz. Ben bu ay aldım. Gayet başarılı. R206-z vodem aldım. 88 tl nette. Vodafone da peşin 250 taahütlü 120 ye geliyor vodem. Vodem evin her yerinden çekiyor. SüreKli prizde takili. Isınma vs sorunu yok. Aşağı yukarı 10-18mbit hızlarda çalışıyor. Aylık 5 tl yeni hat vergisi var. Aylık 50 tl ye geliyor. Tavsiye ederim. İki haftadır kullanıyorum. Şimdilik sıkıntı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: catik

beyler bu wifi modemlerde her hat calısrmı deneyen var mı

Arayüzden ufak Bi ayarla çalışıyor.

hocam diger operatorleri kullanmayı paylasabilirmisin

Aklımda kaldığı kadar anlatayım

Modem arayüzüne girip, mobil geniş bant sekmesine girin, ardından bağlantı sekmesini açın, yeşil işaretli " contract a tıklayın, seçeneklerden" özel" i seçin.

Açılan sayfada

APN: internet

NUMARA: Hattınızın no su

Şeklinde girip kaydedin

İşlem tamam

bugün turkcell sim kartı taktım apn ve tel numarasını girdim anında internete bağlandı
    avea hattında da bedava internet bulursam deneceğim
    özel'den numarayı değiştir bağlan heryerde internete

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: catik

beyler bu wifi modemlerde her hat calısrmı deneyen var mı

Arayüzden ufak Bi ayarla çalışıyor.

hocam diger operatorleri kullanmayı paylasabilirmisin

Aklımda kaldığı kadar anlatayım

Modem arayüzüne girip, mobil geniş bant sekmesine girin, ardından bağlantı sekmesini açın, yeşil işaretli " contract a tıklayın, seçeneklerden" özel" i seçin.

Açılan sayfada

APN: internet

NUMARA: Hattınızın no su

Şeklinde girip kaydedin

İşlem tamam

bugün turkcell sim kartı taktım apn ve tel numarasını girdim anında internete bağlandı
    avea hattında da bedava internet bulursam deneceğim
    özel'den numarayı değiştir bağlan heryerde internete

11 ay önce bu konuda ben yardım istemiştim, kimse sallamamıştı

Vay bee, zaman ne çabuk geçiyor

• Acaba bu vodem wifi cihaza anten takabiliyormuyuz 3g cekneyen yerler icin.

• Bu cihaza yedek batarya almak istiyorum bilgisi olan var mı

• wifi206 modemin pili 2 saat gitmeye başladı power bank düşünüyorum bildiğiniz bir model varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 10 Şubat 2015; 22:07:42 >
  • Ben pil aradım da bulamadım hiç. Evde samsung harici var onla şarj ediyom

• quote:

Orijinalden alıntı: sirkumsali

Ben pil aradım da bulamadım hiç. Evde samsung harici var onla şarj ediyom

orjinal pili bulmak zor ama yan sanayi bulursun fakat gvenilirmi?
    bence power bank düşünebilir çıkışı 5volt olduğu için power bank uyumlu...(geçen gün r206 pc'den şarj ettim denemek amaçlı)

• Arkadaslar kullanan var mi hala hiz nasildir. Almayi dusunuyorum bugunlerde

• okan_22 kullanıcısına yanıt
    Şahsen tavsiyem gene türkcell olacaktır çoğu kırsal ve ana yerlerde gayet iyi çekiyor ayrıca bizim orada avea ve türkcell full çekerken vodafone 1-2 arası çekiyor şehrin merkezi lokasyonda bulunuyorum.
    Şimdilik iş görür ama nisandan sonra çöp bir cihaz olacaktır bu cihazlarınn 4g olanını bekliyorum şahsen telefonu 4g çekmeyenler ve şarjı çabuk bitecekler için ilaç gibi gelecektir genelde huawei üretiyor almak isteyen sitelerden alabilir Türkcell zaten huawei e589 cihazlarıyla birlikte cepte wifi verecektir aynı şekilde avea'da ama vodafone 4g konusunda tamamen çöp bir operatör olacaktır bilginize ilerisi için pek iyi yatırım değil sizin açınızdan .
  • Tesekkurler hocam. Telefon note3 ve avea kullaniyorum. Evde bilgisayarda kullanmak icin dusunuyorum. 4g falan beklentim yok suan icin ama fiyat ve hizmet bakimindan vodafone is ortagim yada esnaf tarifeleri uzerinden daha iyi sanki. Cunku turkcell pahali hizmet veriyor. Avea da ise 15gb akk var.

• okan_22 kullanıcısına yanıt
    Vodafone 20 gb veriyor akk yok 20 gb'dan sonra her 1 gb başına 7 tl alıyor hizmet ve kalitesi sıfır çeker ve avea bu operatörden daha iyi emin olun kalsın öyle.
  • bende bu cıhaz var iş ortagım ıle kullanıyordum ancak artık ısıme yaramıyor. meraklısı varsa satarım mesaj yolu ıle ulasabılırsınız. pek kullanmadım aletı
  • bu cihazı şarj aleti takılı kullanabiliyormuyuz? yoksa illa her seferinde şarj edip kullanıp, tekrar şarj olmasını bekleyip öylemi kullanıyoruz?
  • Cihazı şarja takılı olarak da kullanabilirsiniz ama pil şarj-deşarj durumu olduğundan zamanla şarjda kalan laptoplar gibi batarya ömrü zamanla gider. Sizin için ileride sıkıntı olur , şarjı uzun sürüyor zaten kullanımda 8-10 saati rahat buluyor kullanım süresi, bu periyotla takip ederseniz hiçbir sorun yaşamazsınız, tabi bu süre tek kişi bağlandığında, 1-2 saatlik düşüş olabilir 10 kişiye kadar bağlantı gerçekleştiğinde...

Ben de de Huawei R208 modeli var, vodafonedan , çok memnunum , 7 gb paketim vardı 12 ye yükselttim , 45 mb e kadar destekliyor, teorikte değil ama pratikte 4G geldiğinde de gayet rahat kullanabilirsiniz. Bu hızları çok rahat alan bir modeminiz olur yanınızda.
  • sinirsiz mi 15 gb ustune her gb a 7 tl mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: babaannen

Cihazı şarja takılı olarak da kullanabilirsiniz ama pil şarj-deşarj durumu olduğundan zamanla şarjda kalan laptoplar gibi batarya ömrü zamanla gider. Sizin için ileride sıkıntı olur , şarjı uzun sürüyor zaten kullanımda 8-10 saati rahat buluyor kullanım süresi, bu periyotla takip ederseniz hiçbir sorun yaşamazsınız, tabi bu süre tek kişi bağlandığında, 1-2 saatlik düşüş olabilir 10 kişiye kadar bağlantı gerçekleştiğinde...

Ben de de Huawei R208 modeli var, vodafonedan , çok memnunum , 7 gb paketim vardı 12 ye yükselttim , 45 mb e kadar destekliyor, teorikte değil ama pratikte 4G geldiğinde de gayet rahat kullanabilirsiniz. Bu hızları çok rahat alan bir modeminiz olur yanınızda.

Basgan kaca aldin r208 i?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.