Şimdi Ara

Volvo S40 1.9 T4 aracımda lastik ve yay sorunu. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: goodorevil

https://www.zntyedekparca.com/s40-v40-far-seti-projektorlu-krom-pmu3673

Hocam takım fiyatı 4000 lira olmuş son baktığımda takımı 2300 dü de ön farlarım sağlam diye vazgeçmiştim.

Alıntıları Göster

Bundan 1 çift almak çok daha mantıklı gibi duruyor sanki,2 de siyah sinyal alırım 2000 tutar en fazla,bendeki 2 far ve 2 sinyali satarsam eğer,daha da uyguna gelir

https://www.altunyedekparca.com/urun/sol-far-siyah-volvo-s40-v40-2003-2004

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DexterMorgan. -- 21 Eylül 2021; 19:54:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Makyajlı kasanın sol sinyali uymaz yalnız. Çamurluk da değişiyor. Makyajlı kasanın sinyali bariz daha uzun. Bir de soketi uymayabilir kes bağla gerekebilir.

• quote:

Makyajlı kasanın sol sinyali uymaz yalnız. Çamurluk da değişiyor. Makyajlı kasanın sinyali bariz daha uzun. Bir de soketi uymayabilir kes bağla gerekebilir.

Çok abes durur mu ki sinyali ellemesem? Yada sinyali karartma mı yapsam?

• quote:

Orijinalden alıntı: DexterMorgan.

Çok abes durur mu ki sinyali ellemesem? Yada sinyali karartma mı yapsam?

Alıntıları Göster

Hocam ben sinyalleri yeniledim, onlar yeni farlar eskiydi o bile gözüme batıyordu. Karartma yapabilirsiniz ama.

• quote:

Hocam ben sinyalleri yeniledim, onlar yeni farlar eskiydi o bile gözüme batıyordu. Karartma yapabilirsiniz ama.

Alıntıları Göster

Sizin araç 2.0 T miydi farlar h4 sinyaller mi makyajlıydı

• quote:

Sizin araç 2.0 T miydi farlar h4 sinyaller mi makyajlıydı

Alıntıları Göster

Benim araç 2.0 atmosferikti. 2000 model yılında 1999 yılının 2. yarısında üretilmiş bir araçtı. Ön farları, motoru falan makyajlı kasanınkindendi. Karartılmış farlar sanırım Classic'lerde var bir tek. Benim araç buydu.

Volvo S40 1.9 T4 aracımda lastik ve yay sorunu.

• quote:

Benim araç 2.0 atmosferikti. 2000 model yılında 1999 yılının 2. yarısında üretilmiş bir araçtı. Ön farları, motoru falan makyajlı kasanınkindendi. Karartılmış farlar sanırım Classic'lerde var bir tek. Benim araç buydu.

Alıntıları Göster

Evet dediğiniz gibi,biraz önce bazı araçlara baktım,makyajlı sinyaller baya uzun,kuyruğu turuncu sinyaller varya tamponun yanlarında,oraya kadar uzanıyor,bariz uzun dediğiniz gibi,o zaman mecbur makyajlı farları alıp sinyallerinde içini siyaha boyayıp dışınada karartma yapıcaz,bi nebze göze batmaz.

• quote:

Evet dediğiniz gibi,biraz önce bazı araçlara baktım,makyajlı sinyaller baya uzun,kuyruğu turuncu sinyaller varya tamponun yanlarında,oraya kadar uzanıyor,bariz uzun dediğiniz gibi,o zaman mecbur makyajlı farları alıp sinyallerinde içini siyaha boyayıp dışınada karartma yapıcaz,bi nebze göze batmaz.

Alıntıları Göster

Bu arada orijinal ebat listesini buldum.

Aynen o şekilde araç biraz gençleştirilebilir. Belki panjuru da plastidip ile siyaha boyayabilirsiniz. Gerçi sinyallerin orijinal kaldığı bir fotoğraf da buldum:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodorevil -- 22 Eylül 2021; 0:41:2 >

• quote:

Bu arada orijinal ebat listesini buldum.

Aynen o şekilde araç biraz gençleştirilebilir. Belki panjuru da plastidip ile siyaha boyayabilirsiniz. Gerçi sinyallerin orijinal kaldığı bir fotoğraf da buldum:

Alıntıları Göster

Evet ölçüler dediğimiz gibi 205/50/16 ayrıca panjuruda düşündüm,hatta bulabilirsem makyajlı panjur almak istiyorum,kare kare olandan,bendeki çizgi çizgi,bide jant göbeği aradım bulamadım jant göbeklerimde de eksik var.

• DexterMorgan. kullanıcısına yanıt

merhaba,

205/45 bence fazla ufak olur, görüntü olarak pek iyi duracağını sanmıyorum. 215/50 seçilebilir belki, tabi öyle bir lastik varsa. yine de en iyisi 205/50 olacaktır.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.