Şimdi Ara

Volvo xc60 mı Freelander 2 mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
3.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: falken34

klavyede olmuyo bu işler....
    icraat lazım...daha araçları kullanmadan nası bu kadar kesin konuşabiliyorsunuz?

boyundan büyük laflar ediyosun da işte karşındakine sorman lazım nereden biliyorsun diye.
    Antakyalıyım,ve yıllarca oto yıkama işi yaptım.
    Bilirsin bizim buralarda arap yarımadasında çalışan çok insanımız var.
    Ve arabayla geldiklerinde genelde altlarında Range Rover GMC yukon Land cruiser tarzı büyük araçlar olur.
    O açıdan bu araçlara yıllarca bindim indim,sahiplerine teslim ettim
    Land cruiser güzel bir araç ona lafım yok,edeni döverler zaten.
    Ama Range Rover'a bindiğin zaman adamı hayattan alır o araba.
    Ha arazide denk olabilirler biri diğerine üstün de olabilir ona sözüm yok.
    Ama lüks arazi aracı dediğin an akla Range gelir mevzu kapanır orda.
    Var mı başka itirazın?

• shadowgeist kullanıcısına yanıt
    1-arap yarımdasında range rovere binen sadece türkler ve avrupalılardır..ingilizler dahi binmez birçoğu yolda kalacağını bilir...
    2-arap yarımdasında en lüks araç range rover değil,lexus'"dur.
    3-arapları ve arap ahlakını çok iyi tanırım..işini görmeyecek arazi taşıtına para vermezler...
    4-boyumdan büyük laflar etmiyorum sadece binip test ettiklerimi yazıyorum...yazdıklarım kendi yorumlarım..
    5-2010 dizel range rovere 10gün bindim hiçte hayattan alınmadım...aksine hayattan soğudum..performans sıfır-yakıt tavan...ş.içi:15-16lt .4,5 dizel toyota ile aynı yakıyor..
    6-lüks arazi aracı dendiğinde range rover orta segmentte kalır...(supercharger serisi hariç)
    7-burada insanları yanlış bilgilendirmeyin..neyi biliyorsanız onu yazın..sallamayın...
    8-birine bilmediğin konuda tavsiye verme,insanlara yanlış kararlar aldırıp günahlarına girme..
    9-range rover suv sınıfında kaliteli araçtır...ama en iyisi değildir...
    10-internetten fotoğraf göstermekle aracın konforu ve kalitesi ölçülmez..seni 1999 V8 land cruisere bindiririm...elektriklimi diye sorarsın...
    11-son 5 yıldır çıkan binek araçlardan anlamam..uzmanlık alanım 4x4 tür..merak ettiğin konu varsa severek cevaplarım dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falken34 -- 12 Eylül 2013; 13:37:50 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.