Şimdi Ara

Vw Bora 2003 direksiyon yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Benim direksiyon da bi sıkıntı oldu İnş büyük değildir direksiyon sertleşti normal yolda giderken bişey yok ama dönüşlerde çok zorlanıyorum baya bi kuvvet harcıyorum
    Tamiri nedir
    Bana ne Kadar'a patlar (öğrenciyim kutuyu değiştiremem)
    Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim
    Ses gelmiyor ama çok zor Dönüyor. Durunca çeviremiyorum bile çok zor Dönüyor
    Araba vw Bora 2003 Pacific 1.6 16v

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hidrolikte sikinti olabilir mi?

• Hiç bir fikrim yok malesef

• octaviamizda basimiza gelmisti. hidrolikle ilgili bir problem olabilir, aracin altina bakin sivi kacagi varmi diye. bu sertlik aracin calismazkenki haline benziyorsa kesinlikle hidrolikle ilgili bir problem, bu sekilde fazla zorlamadan tanidik bir ustaya cektirtin yada kendiniz goturun yoksa daha buyuk zararlar verebilirsiniz.

• Aynen öyle dönüşlerde sanki araba çalışmıyor gibi oluyor direksiyon peki bu hidrolikteki problem bize ne Kadar'da mal olur ortalama ? Bi bilginiz varmı

• Direksiyon Hidrolik yağını değiştir düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hammerman -- 19 Haziran 2015; 4:14:28 >
  • Sınav arefesinde böyle yüklü bi problem olmasında :) İnş Yağı problemdir

• yağı eksilmiş yada hidrolik kutusundan kaçak vardır bir kaç ay önce arkadaşımın vectrada başımıza gelmişti 100 km lik yolda gece yarısı tamircide yok yağ ekleye ekleye geldik 100 kmde 6 litre yağ kullanmıştık :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanayi dilinde direksiyon power denilen Parça değişecek. Ilave Hidrolik konacak. Geçmiş olsun.

• Fiyatı hakkında bilgisi olan varmı ?

• Ya hidrolik azalmıştır, kacak vardır. Ya da direksiyon pompası arizalanmistir. 2. Ihtimal baya tuzlu olur.

• manorak666 M kullanıcısına yanıt
    Ben 4 yıl önce direksiyon pompası ( direksiyon power ) ı çıkma olarak 150 tl ye aldım. Montajı, sıvıları derken 230 tl vermiştim. O zamanlar sıfırı 300 tl idi. gerisini siz hesap edin.
  • Inş yağdadır sıkıntı yoksa battık :)

• Arkadaşlar şimdi ustaya gösterdim pompa değişcek dedi 150 lira pompa 50 lira yağ parası istedi 200 lirada işçilik istiyor sizce nasıl fazla mı benim hiç bir bilgim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: manorak666

Arkadaşlar şimdi ustaya gösterdim pompa değişcek dedi 150 lira pompa 50 lira yağ parası istedi 200 lirada işçilik istiyor sizce nasıl fazla mı benim hiç bir bilgim yok

Normal denilebilir..

• 150 TL'lik pompa yan sanayidir, taksit vs orjinalini almaya bakın.
    200 TL işçilik bana abartılı gözüktü.

• Kaç saat sürecekmis de 200 işçilik istiyor. Bazen servisler daha mantıklı fiyatlar çıkarabiliyor. Bir gosterin isterseniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.