Şimdi Ara

w810i Msn Programı Çalısıor Mu ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar. 9 ay önce w810i almıstım. Bu aralar MSN merakı düştü. Bazı bir kaç program kurdum. MSN yüklü ama giremıorum. İnternet tarayıcısına izin ver dediğim halde de giremiorum.

Başka yolu varmı ? Yada w810i'de MSN çalısıor mu?

Yardımcı Olursunuz Sevınırım....

• BEDAVA SMS "MSN MESSENGER" ERİCSSON NOKIA MOTOROLA SAMSUNG konuyu açan:sergen_baba
    konu linki:http://forum.donanimhaber.com/m_5623939/tm.htm
  • ben mig 33 kullanmıştım bazen baglantı sorunları oluyordu ama işimide görüyordu
  • quote:

Orjinalden alıntı: umutech

ben mig 33 kullanmıştım bazen baglantı sorunları oluyordu ama işimide görüyordu

bu yukarıdaki ayarlarla ebuddy msn kanka msn gibi başka msn programlarınıda kullanabilirsiniz.bu programlarawww.getjar.com dan ulaşabilirsiniz.
  • www.kankamsn.com sende katıl kankayaaaa
  • getjar'dan w810i MSN programını indirdim ama giremiorum... Başka bildiqin LİNK warmıdir?
  • EBuddy we Kankamsn oldu ama cok kontur yiyo :D Sonuçta oqrencıyız ;) ama paylaşım için saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: uqurc4n92

EBuddy we Kankamsn oldu ama cok kontur yiyo :D Sonuçta oqrencıyız ;) ama paylaşım için saol

oparatörünüz?
  • TurkCeLL :) Telefonum MSN desteklemedıqı ıcın bunları kullanmak zorunda kalıyorum. KanKaMSN'in saatlik ucretını bılende varmıdır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.