Şimdi Ara

w810i_n72_6233 karar veremedim? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

benim için müzik önemli video istemiyorum. foto 2. planda

W810i ile birlikte çevresel ses yalıtım özellikli kulaklıklar ve farklı boyutlarda kulaklık başlıkları geliyor. Telefon ses kalitesi, ara yüz ve ayarlar konusunda da başarılı. Kutu içeriğinde müzik kablosu da bulunuyor. Böylece telefonu anfiye bağlamak da mümkün hale geliyor.

Ancak Nokia 6233 hoparlör ses çıkışı konusunda daha başarılı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 13 Aralık 2006; 19:55:37 >
  • ok.
  • Vatan bilgisayar ankarada açıldı mı?Birde nerde açıldı veya açılacak

W810i nin 6233 e göre tek artısı bence autofocus ve macro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperXCrossfire -- 12 Aralık 2006; 20:10:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: HyperXCrossfire

Vatan bilgisayar ankarada açıldı mı?Birde nerde açıldı veya açılacak

flas
  • video önemli değilse kesin w810i yi öneriyorum o zaman
  • quote:

Orjinalden alıntı: vatan_ankara

arkadaşlar müzik dinlemek için bi telefon almak istiyorum ama karar veremiyorum,
    kulaklık sesi ve dış ortamda sesin iyi çıkmasını istiyorum,konuşurken özellikle.,hafıza olarakta 2gb kadar desteklesin.
    n72 642 ytl, w810i 595ytl, 6233 545ytl?

kulaklı sesinde ve fotoda w810,video dıs hopalor ekran kalitesi olarak 6233, symbian ve video diyosan n72 al

tavsiyem senin icin 6233 kendim icin w810
  • armada karsısı bayındır has. yanına. cuma gunu acıldı.
  • quote:

- Flaş
    - Kutu içeriği
    - Video dosyalarını ileri-geri sarabilme ve yavaş çekimde oynatabilme
    - 20 MB dahili bellek
    .
    .
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

quote:

- Flaş
    - Kutu içeriği
    - Video dosyalarını ileri-geri sarabilme ve yavaş çekimde oynatabilme
    - 20 MB dahili bellek
    .
    .

evet flaş fln bunları unutmuşum MegaBass var

ama 6233 ün de w810i ye göre avantajları var.

en iyisi gidip iki telefonuda eline alıp incelemek
  • bende butun tellerden var. ama hangısını alacagımı bılmıyorum.
  • N72 ile W810i ikiside senin aradığın ama, eğer sadece müzik için istiyorsan W810İ alman daha doğru olur...
  • w900i al dicem ama onunda fiyatı çok,boyutları büyük
  • quote:

Orjinalden alıntı: HyperXCrossfire

w900i al dicem ama onunda fiyatı çok,boyutları büyük

hocam oda çok pahalı yaw, şimdi bide N73ME çıkmış W900İ yi geçer herhalde...
  • walla 3üde zor seçim

6233 alsan en güseli gibi duruyo
    symbian istiosan N72al
  • kararı yarın verecem ama büyük bi ihtimalle N72 alacam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: vatan_ankara

kararı yarın verecem ama büyük bi ihtimalle N72 alacam.

şimdiden hayırlı olsun diyelim
    güle güle kullan. N72 topic'ini okumadıysan bi göz at istersen.memnun olmayan varsa bi bak derim
  • Valla video ile o kadar çok ilgilenmiyorsan W810 öneririm. Yalnız ses konusunda daha iyi olduğu için değil daha hesaplıya geldiği için W810 u önerdim(Çünkü 6233 e W serisi kulaklık taktım gümbür gümbür çalıyor W810 la başabaş gidiyor). Malum kutuda 512 kart ve bir sürü kablo var kulaklıkta vasatın çok üzerinde performans veriyor. Ama belirtmekte de fayda var W810i nin hoparlör sesi biraz az çıkar.

Eğer dış ses çok önemliyse en iyi hoparlör sesine sahip telefon olarak (şu yeni motorolayı daha deneyemedim) 6233 ü öneririm.

Son olrak şu an için isteklerine göre doğru seçim W810.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DigitalWorld

Valla video ile o kadar çok ilgilenmiyorsan W810 öneririm. Yalnız ses konusunda daha iyi olduğu için değil daha hesaplıya geldiği için W810 u önerdim(Çünkü 6233 e W serisi kulaklık taktım gümbür gümbür çalıyor W810 la başabaş gidiyor). Malum kutuda 512 kart ve bir sürü kablo var kulaklıkta vasatın çok üzerinde performans veriyor. Ama belirtmekte de fayda var W810i nin hoparlör sesi biraz az çıkar.

Eğer dış ses çok önemliyse en iyi hoparlör sesine sahip telefon olarak (şu yeni motorolayı daha deneyemedim) 6233 ü öneririm.

Son olrak şu an için isteklerine göre doğru seçim W810.

DigitalWorld rokr e2 de 3 hoparlör var diyolar ama bu hoparlörler nerde bi türlü anlamış değilim.hoparlörler iyi olsa bile bence o telefonun eksikleri var.

• W810i Flaşı yeter
  • 3 telefondan w810i ve n72 kullandım n72 3 ay 3.5 ay falan kullandım herhangı bır sorunum olmadı telefonla arıza varmedı kamerası sesı yetıyordu. symbian falan filan işte. 2mp kamera video kalıtesı tasarım 2 gb kadar arttırılabılır hafıza var. w810i ise n72yle farklı segmentlerde yer alıyor bırısı java platformu bırısı symbian platformunda. kulaklık sesı arıyorsan eger w810i onerırım hoparlor sesınde fazla basarılı olamasa da kulaklıkda muhtesem. n72 ise kulaklıkda fazla iyi deıl fakat hoparlor cıksınde gayet yuksek ses verıyor. senı yarı yolda bırakmaz ama sunu da soylemeden gecemem. eger cok muzık dınleyeceksen w810i ve 6233 e yonelmende fayda var derım ben. cunku n72 symbian oldugu ıcın bataryayı resmen sömürüyor. cok muzık dınleyen bırıysen eger n72 sarjı neredeyse 1 1.5 gun gıdıyor. w810i ile gunde 5 6 saat muzık dınlerdım sarjı yarıya gelırdı gunde bırde 3 4 saat konusma yapınca sarj finish. n72 de sadece konusma yapmama ragmen gunde sarjı bıtıyordu. hergun sarja takıyordum bunları dıkkate alarak karar vermenı onerırım

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.