Şimdi Ara

w890i seri farkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba . w890i almayı düşünüyorum . peşin peşin söyleyeyim yok şunu al daha iyi falan tartışması istemiyorum çünkü taktım alıcam . ama hangisini alayım ? birinin arkasında w890i yazıyor birinde SE123 birinde ise sırf 3 yazıyor . hangisi iyidir ? fiyat cok farkeder mi ? ve farkları neler ?

• 13 okuma 0 cevap . arkadaslar acil yardıma ihtiyacım var yardımcı oln pls (:
  • Galiba kimse bilmiyor o yüzden cevap veremediler.Bu arada çok güzel bir telefon seçmişsin.
  • Sen arkasında w890 yazanı al arkasında 123 yazan prototip cihazdır ben hic görmedim ama sen nerde gördün onu anlamadım eger int gördüysen ona pek aldanma cihaz piyasaya sunulmadan önceki resimleridir o.
  • Aldığın ürünün arkasında W890i yazacaktır. Eğer SE123 veya 3 yazıyorsa almamalısın ki onların yazacağını sanmıyorum.
  • teknosa da satanda se123 yazıyordu :S neyse arkadaşlar teşekkür ederim w890i yazanı alıyorum .
  • SE123 yazan prototipdir. Yani kararlı sürüm gibi birşey. Son sürümde 1,2 değişiklik yapılıp piyasaya öyle sürülür W890i yazanı almanız en mantıklısı, güle güle kullanın.
  • arkadaşlar bu telefonda ve w910i de landscape özelliği var mı ?
  • Yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: touareg

arkadaşlar bu telefonda ve w910i de landscape özelliği var mı ?

W910 ve W890'da -landscape özelliği dediğiniz nedir bilmiyorum fakat- medya menüsünde, video izlerken veya müzik dinlerken *landspace* durumuna çevirebiliyorsunuz. Ayrıca W910'da salla-değiştir olduğundan telefonu dik konumdayken yatay çevirdğinizde medya menüsünde, müzik dinlerken veya video izlerken telefon otomatik yatay oluyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: *GeNC*

quote:

arkadaşlar bu telefonda ve w910i de landscape özelliği var mı ?

W910 ve W890'da -landscape özelliği dediğiniz nedir bilmiyorum fakat- medya menüsünde, video izlerken veya müzik dinlerken *landspace* durumuna çevirebiliyorsunuz. Ayrıca W910'da salla-değiştir olduğundan telefonu dik konumdayken yatay çevirdğinizde medya menüsünde, müzik dinlerken veya video izlerken telefon otomatik yatay oluyor.

medyadayken , müzik dinlerken , fotoğrafa bakarken , video izlerken telefonu yan çevirince dönmesini diyorum . w890i de tuşla mı dönüyor yoksa telefonu çevirince mi ?

w890i seri farkı

bunu tuşla mı yapıyoruz telefonu çevirerek mi ?

bu arada ilgilendiğin için çok teşekkürler *GeNC*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azeroglumilad -- 18 Ağustos 2009; 0:26:56 >

• arkadaşlar telefonu aldm cok memnunum konu kitlenebilir .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.