Şimdi Ara

WAR MISINIZ??!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bence hepimiz kendi server ımızda bi protesto yürüyüşü yapalm(bu zaten dier topic ler de de yazılmıştı ama)eğer bu da bi fayda vermezse yani dc+lag hala devam ederse
    herkes buraya gördüğü güzel MMORPG oyunlarını yazsın
    ve yanlarına da ss larını koysunlar
    beğendiğimiz bi oyuna hepimiz beraber başlayalım
    ne dersiniz??
    lutfen cevap yazın çok güzel bi topic olur

• LAN olm biz sabahtan beri neyi söyluyoz boşa ne topic açıon girecem şimdi babel'e Pk yapıcan beni bak aşağı bakssnaa laaaan Orda babelde protesto yürüyüşü yazıyor!!
  • Altında da Troy yazıo..
  • HAYIR BEN BU PROTESTOLAR Bİ FAYDA ETMEZSE DİYORUM
    işte eğer öle olursa yani protestolar fayda etmezse herkes buraya gördüğü bi MMORPG oyununun adını yazsın yanına da ss larını koysun ordan en çok beğendiğimizi seçelim topluca o oyuna başlayalım
  • Şimdiden yazıyorum!!Guild Wars,Tranta Online...
  • Beleş yok mu? Babam Kredi Kartını wermio. Güwenmio bana
  • Yaw Guild wars'ı Orjinal alıyorsun hacım zaten eski blizzardın yapımcıları yapmış oyunu wow'a rakip hatta bazı yerlerinde daha güzel bir oyun diyebilirim!!Tranta Online beleş ama sitesi aklıma gelmıyor şimdi ondada böyle çinvari,japonvari tipler vardı hacım dur ben şu linki bir araştırayımda yazarım
  • İyide kredi kartı olmadan nası alcan guild wars'u?Türkiye'de yokki.Ayrıca yurtdışından getirtmek istersen kredi kartı illa lazım oluyo.Bide eski blizzardın yapımcıları değil direk blizzard yaptı oyunu Yani wow'a rakip değil.Hagisi satıp diğerini ezsede gene blizzard parayı kırıcak.Herifler valla biliyo bu işi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mksengun

Beleş yok mu? Babam Kredi Kartını wermio. Güwenmio bana

aynen bana da babam güwenmio bu ne iş yaa
    agwe hacım bu tranta online ın ss ları varsa gösterebilir misin??

• ya sen gel lastta daha acc bulamadık
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aleww Ejderha

ya sen gel lastta daha acc bulamadık

tmm bakarız o oyunda zaten senin açtığın topic de vardı baktım hiç fena deil
    zaten yorumumu da yaptım ama belki daha güzel MMORPG ler wardır eğer görürseniz buraya ss larını ve isimlerini yazın güzel bi oyun bulursak topluca oraya geçeriz
  • tamam
  • ee daha hiç oyun yok mu??
    beyler google da falan arayalım bütün mmorpg leri hepsini buraya yazalım çok yararlı olur
    bi de bişey sorcam lineage2 nin cd si varmı?? yoksa interneten download edilip beleş oynanılabiliyo mu??
  • dekaron aralıkda gelcekwww.dekaron.com
    ww.cabalonline.com şimdi bu oyunu oynuorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.