Şimdi Ara

WARRORLARIN ASASLRI GECMESİ PRİESTLERİN SERİ DE BUF ATMASI VS VS!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ardakaşlar geçenlerde beramus ta cz de bir olay başıma geldi,bir warriorla vs de iken 62 skili vurdu kitlendim cureledim curem bitti dedim kendimi toplamalıyım hp yarılarda lf e bastım toz oldum sanıyodum ama bir baktım hala damage ler çatır çatır iniyo ve yattım oldukçada kaçtım warriorun yakalamış olması imkansızdı ks olmustur diye düşündüm ve damage lara baktım hayır hepsi aynı warriorunda ks filan yok,merak saldı tabi warriorun nick ide NOSTR4D4MUS yada buna cok yakın harf yerine rakamlar olabilir neyse,sonra araştırayım dedim ve başka bir forumda şunu buldum..

bir program ile warriorlar lf le koşabilir priestler süre dolmadan arka arkaya tüm skilleri kullanabiğliyor okcular 52 skilini seri halde atabiliyor asaslar seri spike vuramıyo ama sanırım forumda tüm asaslar okcu olmaya başladı deniyodu e seri spike vurmak varken neden okçu olasın dimi..

programın adını sanını vermeyeyim bizim forumda cok sütten çıkmış ak kaşık değil kullanan çok kişi olucak biliyorum sonrada buraya gelip hacklendin lanet olsun k2 bırakın bu oyunu diye bas bas yırtcaklar kendilerini,amaç uyarı bu tarz şeyler dönüyor haberiniz olsun ha bu programla mana ve hp pot aynı anda basılabiliyor ve sanırım minör yapılabiliyor bizlerin yeni öğrendiği ama onlarca kişinin daha önce bildiği bir program sanırım bu..

• Çoğu forumlarda o programlardan var.ama Hepsinde Virüs Trojen Keylogger felan dolu.O programlar çalışıyormu bilmiyorum ama Bazı KE.kler kullanıyorlar.Geleyim o warior konusuna .Ben cz deyken Bi warior var Adını unuttum acayip bişeydi adam la aramızda Çok uzak bir mesafe var ama adam ordan bana 62 vurup kitliyo ve Kesiyo O gün 5 6 kez o adamla karsılastım hep aynı şeyler oldu.Wariorların Uzak bi mesafeden vurmaları bence imkansız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hacker_s

Çoğu forumlarda o programlardan var.ama Hepsinde Virüs Trojen Keylogger felan dolu.O programlar çalışıyormu bilmiyorum ama Bazı KE.kler kullanıyorlar.Geleyim o warior konusuna .Ben cz deyken Bi warior var Adını unuttum acayip bişeydi adam la aramızda Çok uzak bir mesafe var ama adam ordan bana 62 vurup kitliyo ve Kesiyo O gün 5 6 kez o adamla karsılastım hep aynı şeyler oldu.Wariorların Uzak bi mesafeden vurmaları bence imkansız.

dostum adam seri combo şeklinde çalıstı ve orc arka kapıdan ön kapıya kadar devamlı damage vurdu bana imkansız değilmi?kullanıyo şerefsizler herşeyi aynı adamı 10 kere kestim ama şimdi yanasmıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dieforyou1

quote:

Çoğu forumlarda o programlardan var.ama Hepsinde Virüs Trojen Keylogger felan dolu.O programlar çalışıyormu bilmiyorum ama Bazı KE.kler kullanıyorlar.Geleyim o warior konusuna .Ben cz deyken Bi warior var Adını unuttum acayip bişeydi adam la aramızda Çok uzak bir mesafe var ama adam ordan bana 62 vurup kitliyo ve Kesiyo O gün 5 6 kez o adamla karsılastım hep aynı şeyler oldu.Wariorların Uzak bi mesafeden vurmaları bence imkansız.

dostum adam seri combo şeklinde çalıstı ve orc arka kapıdan ön kapıya kadar devamlı damage vurdu bana imkansız değilmi?kullanıyo şerefsizler herşeyi aynı adamı 10 kere kestim ama şimdi yanasmıyorum.

katlancaz ne yapalım.
    zaten cz ye gitmiyorum artık pre yok zaten giremiyom exp yapıyom bende.Bi dün girdim arkın charı ile cz ye Baya değişmiş Gencolar orc olmus felan

• quote:

• SPEDD HACK PROGRAMI KULANIYOLAR.LİGHT FLEET DEN DAHA HIZLI KOSUYOLAR.
  • Böle İ.qneler yüzünden oyun oynanmıyor.
  • Beramus ta birkaç human var öle priest adam heal atarken bi yandan debuff atıor yanındaki asas ta öldürmeye çalışıyor iyi bir taktik

Warrior olanı daha göremedim de 4lü howling gördüm dehşet bişi..

Adam 3 saniyede bizi aşşa alıyor..

fakat kimse babasının hayrına program yapmaz mutlaka charları hacklenir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.