Şimdi Ara

Watchdogs 2 Türkçe Yama(İstek) Resim Eklendi ! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
4
Favori
6.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Türkçe çeviri çalışması başladı ve şuanda %30 u geçmiş durumda

https://forum.donanimhaber.com/watch-dogs-2-turkce-yama-ceviri-devam-ediyor-32-anonymous-ceviri--137931148

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç görememiştim sağol
  • linkler calismiyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: defult06

O grubu bende hatırlıyorum. Hatta konuda watchdogs 1 bitince 2'ye de başlıcaz tarzı birşey demişlerdi ama bilemiyorum.

Alıntıları Göster
    Yalnız ilk açıklandığında WD1'i bir çeviri gurubu değil de oyunun fanı hayranı olduğunu söyleyen tek bir kişi tarafından WD1 üstlenilmişti sanki. WD1'in kendi konusu bile vardı şu an bulamıyorum, hatta çeviriyi üstlenen o kişi kendisi demişti oyun içi her bir npc'nin üzerinde gördüğümüz telefon text sms vb mesajların ss'lerini çekin buraya koyun çeviri hızlanır iyi olur diyordu bayağı bir ss paylaşılmıştı orada. Bir de Titanfall 2 yamasını yapan @ApexPredator12-@Tgyama WD1'in üzerinde çalışıyoruz diyorlardı sonradan iptal ettiler herhalde.

@WinterSoldier10 galiba buraya bir çeviri tablosu paylaşmıştın WD1'in ilerleyişini görüyorduk onu bir daha koyabilir misin?

---
    Gelelim WD2 çevirisine,

GÜNCEL ÇEVİRİ YÜZDESİ: %44
    RESMİ BAŞLAMA TARİHİ: 20 Nisan 2019
    TAHMİNİ BİTİŞ TARİHİ: 20 Ağustos 2019

Eh ne diyelim Allah kolaylık versin tamamına erdirsin işallah büyük bir merakla sabırsızlıkla bekliyoruz. Test aşamasından sonra çıkacak denildiğine göre, bu bitiş tarihi 20 Ağustos olsa bile yama 'çıkış' tarihini en azından 20 Eylül 1 Ekim falan (test aşaması o kadar uzun sürmez umarım) hatta 1 Kasım 2019 diye düşünüp beklesek böylesi daha iyi olur sanki.

Aslında benim önceliğim hiç bir zaman WD2 olmadı, her zaman ısrarla WATCH_DOGS 1 (2014) Türkçe olmalı en çok Türkçe yaması olmayı hak eden oyun budur demiştim çünkü eminim bir çok kişinin gönlünde WD1'in yeri çok ayrıdır_: O karanlık kasvetli Chicago-Illinois şehir içi / şehir dışı atmosferine bitmiştim mesela, (her ne kadar PC'de araç sürüş dinamikleri içler acısı adeta işkence olsa da) aracımıza atlayıp müzikler eşliğine saatlerce yollarda gezdiğimi bilirim özellikle haritanın kuzeyinde yer alan PAWNEE district denilen (The townsfolk of PAWNEE enjoy the small-town life—God, camping, baseball, and beer-dinner on weekends) ağaçlık dağ tepe milli park tatil piknik alanları Overlook gözlem noktaları mesela en çok gitmeye can attığım yerdi, yine WD1'in kendine göre çok özel senaryosu karakterleri vardı, ctOS v1.0 olayları, oyun anlayışı mekanikleri ve tabii ki unutulmaz Aiden Pearce abimiz vardı yahu! en önemlisi de WD1'in kendine göre bir ağırlığı duruşu ciddiyeti vardı "WD2'de neymiş WD1'in yanında lafı bile edilmemeli" demişimdir hep neyse.

Bu arada WD2 yaması ücretli yayımlanacakmış peki bu işler iletişim ödeme yama alımı vb şeyler için illaki Facebook üzerinden mi olacak? DH konusu içinde de bir açıklama olsa nasıl olur nasıl işleyecek ücretli yama olayı merak ettim. Şimdiye kadar benim gördüğüm ücretli Türkçe yama ödemesi / yamayı edinmek vb sistemleri arasında Animus Projesi'nin kendi sistemi sanırım en güvenilir en rahat en basit olanı gibi duruyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 13 Haziran 2019; 10:45:11 >

• Ravenholm kullanıcısına yanıt

Watch Dogs çeviri oranı %46
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholm

Yalnız ilk açıklandığında WD1'i bir çeviri gurubu değil de oyunun fanı hayranı olduğunu söyleyen tek bir kişi tarafından WD1 üstlenilmişti sanki. WD1'in kendi konusu bile vardı şu an bulamıyorum, hatta çeviriyi üstlenen o kişi kendisi demişti oyun içi her bir npc'nin üzerinde gördüğümüz telefon text sms vb mesajların ss'lerini çekin buraya koyun çeviri hızlanır iyi olur diyordu bayağı bir ss paylaşılmıştı orada. Bir de Titanfall 2 yamasını yapan @ApexPredator12-@Tgyama WD1'in üzerinde çalışıyoruz diyorlardı sonradan iptal ettiler herhalde.

@WinterSoldier10 galiba buraya bir çeviri tablosu paylaşmıştın WD1'in ilerleyişini görüyorduk onu bir daha koyabilir misin?

---
    Gelelim WD2 çevirisine,

GÜNCEL ÇEVİRİ YÜZDESİ: %44
    RESMİ BAŞLAMA TARİHİ: 20 Nisan 2019
    TAHMİNİ BİTİŞ TARİHİ: 20 Ağustos 2019

Eh ne diyelim Allah kolaylık versin tamamına erdirsin işallah büyük bir merakla sabırsızlıkla bekliyoruz. Test aşamasından sonra çıkacak denildiğine göre, bu bitiş tarihi 20 Ağustos olsa bile yama 'çıkış' tarihini en azından 20 Eylül 1 Ekim falan (test aşaması o kadar uzun sürmez umarım) hatta 1 Kasım 2019 diye düşünüp beklesek böylesi daha iyi olur sanki.

Aslında benim önceliğim hiç bir zaman WD2 olmadı, her zaman ısrarla WATCH_DOGS 1 (2014) Türkçe olmalı en çok Türkçe yaması olmayı hak eden oyun budur demiştim çünkü eminim bir çok kişinin gönlünde WD1'in yeri çok ayrıdır_: O karanlık kasvetli Chicago-Illinois şehir içi / şehir dışı atmosferine bitmiştim mesela, (her ne kadar PC'de araç sürüş dinamikleri içler acısı adeta işkence olsa da) aracımıza atlayıp müzikler eşliğine saatlerce yollarda gezdiğimi bilirim özellikle haritanın kuzeyinde yer alan PAWNEE district denilen (The townsfolk of PAWNEE enjoy the small-town life—God, camping, baseball, and beer-dinner on weekends) ağaçlık dağ tepe milli park tatil piknik alanları Overlook gözlem noktaları mesela en çok gitmeye can attığım yerdi, yine WD1'in kendine göre çok özel senaryosu karakterleri vardı, ctOS v1.0 olayları, oyun anlayışı mekanikleri ve tabii ki unutulmaz Aiden Pearce abimiz vardı yahu! en önemlisi de WD1'in kendine göre bir ağırlığı duruşu ciddiyeti vardı "WD2'de neymiş WD1'in yanında lafı bile edilmemeli" demişimdir hep neyse.

Bu arada WD2 yaması ücretli yayımlanacakmış peki bu işler iletişim ödeme yama alımı vb şeyler için illaki Facebook üzerinden mi olacak? DH konusu içinde de bir açıklama olsa nasıl olur nasıl işleyecek ücretli yama olayı merak ettim. Şimdiye kadar benim gördüğüm ücretli Türkçe yama ödemesi / yamayı edinmek vb sistemleri arasında Animus Projesi'nin kendi sistemi sanırım en güvenilir en rahat en basit olanı gibi duruyordu.

Alıntıları Göster
    Valla hocam bilemiyorum nasıl yapıcaklar ödeme işlerini ama ben alıcam . Uzun süredir herkez bekliyor bu yamayı. Wd 1'in çevirisine gelince dediğin doğru ama o çeviri olayı yattı büyük ihtimal. İnşallah birileri çıkıp yapar ama pek sanmıyorum ki tuhaf bir şekilde E3'te tanıtılan çoğu oyuna türkçe eklenmiş şekilde tanıtıldı. Çoğu oyun artık türkçe olarak çıkış yapmaya çalışıyor.(En çok sevindiğim cyberpunk ). Yani eski oyunları çevirmekle pek uğraşmazlar. Başka sebebiyse bu çeviri işleride artık tool satın alımıydı , siteye giden parasıydı falan filanıydı mecburen insanlar bağış topluyolar. Haklılarda . E şimdi bağış alacak oyun var almıyacak oyun var.Wd1'i bekleyen insanlar yok değil var ama o kadarda yok.Hani onu çevirene kadar oturur Cod,Rdr veya yeni çıkan popüler oyunları çevirir bağış alırım ama sonuç olarak uğraşan birileri olması sevindirici.

• defult06 D kullanıcısına yanıt
    Watch dogs 1 çevirisi yatmadı devam ediyor hatta son dönemeçte demek mümkün o yama için tabiri caizse watch dogs 1 manyağı bir arkadaş çeviriye başlamıştı hatta herkese açık e tabloda görebiliyorduk çevirilen kısmı ama son zamanlarda ordan çevirmeyi bırakmış elle çevirmeye devam etmiş net tarih verilmesi mümkün değil ama watch dogs 1 ve watch dogs 2 çevirileri birbirine yakın zamanda çıkması olası umarım bi sorun çıkmaz ikisinde de
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.