Şimdi Ara

Wax nasıl sürülür ??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar cahil demeyin :D ilk defa kullanıcagım wax aldım , dün saçlarımı kestirdim adama dedim wax sürermisiniz sürdü güzel oldu böyle saçlarımı kestirdikten sonra sürdü işte biraz kısa saçlarım :D

İlk önce fön çekti sonra sürdü işte bende gittim aldım bitane wax 8 liraya

Egos wax ıslak ve sert modelinden aldım

Wax nasıl sürülür ??

Saçlarımı bununla nasıl dikebilirim ? Yardımcı olur musunuz

• up up up
  • Parmağına fındık tanesi kadar alıp avcuna yedireceksin. Sonra da saçına süreceksin.
  • Saçı yıkadıktan sonra hafif kurut ve nemli kalsın, fındık kadar al parmaklarına yedir ve dikeceğin yöne doğru sürmeye başla sonra saçını tamamen kurut tabi kuruturken yine elinle yön vermeyi unutma.

Kuruyken uygulamayı tavsiye etmem ama onuda saçına şekil verip tamamen kuruttuktan sonra eline yine fındık kadar sürüp bu sefer avuç içlerine yedir ve hafif hafif saç tellerine sür.
  • Aynı waxtan bendede var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absolutely_TR

Aynı waxtan bendede var.

Memnunmusun hocam güzel şekil veriyormu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cineplex34

quote:

Orijinalden alıntı: Absolutely_TR

Aynı waxtan bendede var.

Memnunmusun hocam güzel şekil veriyormu :D

Güzeldir.Ama benimkisi kurudu
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Ream

Saçı yıkadıktan sonra hafif kurut ve nemli kalsın, fındık kadar al parmaklarına yedir ve dikeceğin yöne doğru sürmeye başla sonra saçını tamamen kurut tabi kuruturken yine elinle yön vermeyi unutma.

Kuruyken uygulamayı tavsiye etmem ama onuda saçına şekil verip tamamen kuruttuktan sonra eline yine fındık kadar sürüp bu sefer avuç içlerine yedir ve hafif hafif saç tellerine sür.

Saçını tamamen kurut tabi '' derken neyle kurutucagım saç kurutma makinasıyla mı ??
  • meyve bıcagıyla sürüyoz biz kardeş ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lTUBORGl

meyve bıcagıyla sürüyoz biz kardeş ;)

Ya bişe dicem sana sen kızıl saçlı bir kızsın ama benim bilgisayarımdan daha iyi bilgisayarın var

Bide kızlar wax sürmez sanırsam .. Eğer varssa meyve bıçağıylamı sürüyon bacım ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cineplex34

quote:

Orijinalden alıntı: lTUBORGl

meyve bıcagıyla sürüyoz biz kardeş ;)

Ya bişe dicem sana sen kızıl saçlı bir kızsın ama benim bilgisayarımdan daha iyi bilgisayarın var

Bide kızlar wax sürmez sanırsam .. Eğer varssa meyve bıçağıylamı sürüyon bacım ..

He Bıcagın sırtını kullanacan uzun sac için ;) Töbe ya la olm bi git işine :) sakın meyve bıcagıyla felan deneme ha :)
  • Elini kutuya daldır, parmak uçlarına sür. Parmaklarını öbür elinin avucuna sür. Tüm eline yedirince de topa sür. Hentbola hazırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hybrid Theory*

Parmağına fındık tanesi kadar alıp avcuna yedireceksin. Sonra da saçına süreceksin.

yapma hocam başka anlamlar çıkartıcak millet
  • quote:

Orijinalden alıntı: sericatil18

quote:

Parmağına fındık tanesi kadar alıp avcuna yedireceksin. Sonra da saçına süreceksin.

Sen hariç kimse çıkarmamış.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sericatil18

quote:

Sen hariç kimse çıkarmamış.

Hocam Merak etmeyin çıkartırlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.