Şimdi Ara

web page maker sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

web page maker programıyla site yapıyorum.. Sol taraftaki butonlara tıklayınca yeni penceerede değil de aynı pencerede açılmasını istiyorum..Yani anasayfadaki giriş kısmında görüntülenmesini istiyorum.. Tüm butonlar kenar tasarımlar görünsün ..

Yani kısacası şu linkteki gibi bir şey..http://www.dogusmatbaa.net/ sitesinde sol taraftaki butonlara basınca örnegin" Hakkımızda " ya tıklayınca yeni sayfa açılmıyor.. Aynı sayfada çıkıyor bunu nasıl sağlayabilirim web page maker da..???

• o programı kullanmadım hiç yalnız verdiğin site frame kullanıyor..frame ile yapabilirsin ordaki olayı..ama google vs. için indexleme olayı yani erişilebilirlik sekteye uğradığı için frame pek tavsiye edilmiyor
  • eywallah kardeş ..
  • Vallah 40 ytl ye professıonal aratmayan tema yapıyorlar sade al gitsin yani
  • ZEUS ARKADASIM O SİTEDEKİ FRAME LERİ KULLANMADAN , WEB PAGE MAKER DA NASIL YAPABİLİRİM ?
    YANİ TEK TEK KAYDEDİYORUM HAKKIMIZDA VS.. AMA SONRA AÇAMIYORUM ..
    HAKKIMIZDA BUTONUNA BASINCA CIKMIYOR HAZIRLADIGIM HAKKIMIZDA DOSYASI
  • O programı bende kullanmadım hiç.. Frame tarzı birşey mi istiyorsun, yoksa sayfanın üzerine açsın yeter mi diyorsun..?
  • linkleri yanlış atıyosundur..
    örn;hakkimizda.html şeklinde olmalı..o programın nasıl işlediğini bilmiyorum..yani kök klasör mü tanımlıyosun baştan nasıl?aynı klasörde dursun dosyaların..resimler için alt klasör aç istersen vs. önce bi temelini öğren bu işin yoksa her safhada bu tip sorunlaarla karşılaşırsın..
  • resmi koydum ekte..

resme bakarsanız beni daha iyi anlarsınız.. yani orda a page in my site diyorum .. ordan antetli kagıdı seciyorum dogal olarak antetli kagıt sayfasını göstermesi lazım.. ama bu sadece sol taraftaki menüleri vs gösteriyo.. orta kısım boş kalıyo .. sorunu anlayamadım .. çok acil yardım

web page maker sorunu
  • resim gözükmüyor..
    www.imageshack.us ile yükle
  • http://img407.imageshack.us/img407/6330/adszew5.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakankurt -- 6 Eylül 2007; 9:17:05 >
  • arkadaşım sorun ya index yazıyo mesela linkte onların sonuna ".html" gelsin her sayfada o şekilde ayarla..ya da aslında açılıyo ama sen içeriğe bir şey koymadın diye bir şey göremiyosun.."_self" aynı pencerede açar "_blank " ayrı pencerede..adres satırına bak gerçekten programda mı sorun yoksa sen mi farketmiyorsun bi bak derim..bence bırak şimdi sayfa yapmayı en azından html nin temellerini bi öğren..
  • tamam sorunu çözdüm tşkler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.