Şimdi Ara

Web Sitenizin Ziyaretçi Sayısını Arttırın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu sisteme bende yeni dahil olanlardanım. Ancak bu kadar etkili olabileceğini tahmin etmiyordum. Web sitemin günlük trafik değerlerinde kaydadeğer bir artış oldu. Google arama motorunda 5 sayfada çıkan linklerimin şu an 3 sayfa çıktığına şahit oluyorum bu elbette büyük bir başarı. Şiddetle tavsiye ediyorum. Sadece deneyin akabinde sizde göreceksiniz.

Aşağıya da web sitesinin söz konusu sistem ile ilgili yapmış olduğu açıklamasını alıntı yapıyorum.

"Servisimizde sitenizin ya da sitelerinizin devamlı ve daha fazla hit alması için sörf linkinizden düzenli şekilde sörf yapmanız gerekmektedir. Bu sayede siz değerli üyelerimizin sitelerine yansıyan hitlerde gözle görülür artışlar olacaktır.

Mesela her üyemizin günde en az 2 saat boyunca düzenli bir şekilde sörf yaptığını düşünürsek, günlük hitiniz gözle görülür şekilde artacak ve siz değerli üyelerimizin sitelerinde çok tatmin edici hit değerleri ortaya çıkacaktır. Tabi bu değerler günlük sörf yapma sürenizin fazla olmasıyla dahada artacak maksimum en iyi değerlere ulaşacaktır."

Sistemin kullanımı ise oldukça basit Kredi Kazanma Adresini sistem size veriyor ve bu link üzerinden tarayıca açılan sayfa üzerinde belirlenmiş zaman dilimleri içerisinde web siteleri açılıyor. Aşağıdaki footer alanında ise ziyaretçi sayınız hitiniz kalan krediniz ve kullanıcı ID gibi değerleriniz yer alıyor. Sayfayı açık bırakıp surf'e başlıyorsunuz hepsi bundan ibaret.

Sisteme Üye Olmak İçin Tıklayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memnones -- 18 Ekim 2014; 12:14:38 >

• https://sosyalmedyavadisi.wordpress.com/2014/10/19/hit-canavari-mercek-altinda/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memnones -- 7 Kasım 2014; 13:52:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.