Şimdi Ara

web sitesi olanlar bi bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar malum bazı internet siteleri bedava mail adresileri olanların üyelik baivurusunu kabul etmiyor.
    @gmail, @yahoo , @hotmail , @mynet vs.. sizden ricam bana web sitenizden bir e-mail verebilirmisiniz.
    şimdiden sağolun

• kardeş bu saydıkların bizim sitelerimiz diil ki ...

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddie -- 7 Mayıs 2006; 18:58:08 >
  • ya ne şifresi hostunuzun cpanelinden bir e-mail hesabı verin bana diyorum ne yapayım ben sizin şifrenizi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Playboy-Ali

ya ne şifresi hostunuzun cpanelinden bir e-mail hesabı verin bana diyorum ne yapayım ben sizin şifrenizi

hacı bedava dururken git al işte yaff hotmail den
  • quote:

Orjinalden alıntı: Playboy-Ali

arkadaşlar malum bazı internet siteleri bedava mail adresileri olanların üyelik baivurusunu kabul etmiyor.
    @gmail, @yahoo , @hotmail , @mynet vs.. sizden ricam bana web sitenizden bir e-mail verebilirmisiniz.
    şimdiden sağolun

gmail ile hotmail al.
    genelde hotmaili kabul etmiyorlar ama lazım dursun sende genede gmaili kabul etmeyeni görmedim daha...
  • abiler sanırım anlamadınız.

@gmail, @yahoo , @hotmail , @mynet gibi e-mail veren siteleri kabul etmiyor illa kendi sitenin e-maili ile üye olacaksın beleş mailleri kabul etmiyorlar örneğin "kullanıcıadı@siteadı.com" bu mailleri kabul ediyorlar
  • Ali ben anladım seni
  • Sitem yok ama ben mail istenildiğinde bunu kullanıyorum. Daha kıllık yapana rastlamadım.

http://mail.celiknet.com/default.asp?login=timeout
  • [Deleted by Admins]
  • sen sanırım antu forum için soruyorsun orda turkcell posta adresini kabul ediyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.