Şimdi Ara

Web sitesinden tüm dökumanları indirmek...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

www.xxxxxxx.com/116/dosya/245/ders1.pdf
    www.xxxxxxx.com/745/dosya/716/kullanım7.pdf

gibi dosyalar var.
    Web sitesindeki dosyaları google ile arattırdım görmüyor.
    Web sitesi linkleri vermiyor. İlla mail atıp linki istemek lazım.
    Onlarca dosya var ve benim bunlara ihtiyacım var.
    Sadece yukarıda örnekte verdiğim rakamlar değişiyor.

IDM denedim ama linkler belli olmadığı ve web sitesinde açıkca yazılmadığı için olmadı. Bir iki tane PDF buldu sadece.

Bunları topluca en kolay nasıl indiririm?
    otomatik olarak bulan bir program var mı?

Ne olur yardım....

• Verdiğin adresler artık kullanmayan bir siteye ait sanırım.Adresleri yeni bugün paylaşılan bir yerden mi aldın çok eski bir adresi öncesinde bir yere kaydedip oradan mı giriyorsun?
    idm ile indiremeyebilirsin.manuel indirmeye çalış.idm böyle sorunlar yaratabiliyor,kullanışlı gelmiyor bana bu ve benzeri şeylerinden dolayı.
    idm'yi kaldır öyle dene.idm'nin zırt bırt benzeri sorunları oluyor.onun yerine jdownloader'ı öneririm.
  • Dediğin şeyi anladım daha doğrusu istediğin ya da işine yarayabilecek şeyi.Sayfa kaynağında gözüken bazı adresler falan ile indirilebilir mi diyorsun.
    Ya da başka yöntemler var üyelik isteyen forumlardaki şeyleri üyeliksiz sömürebilmek için ama siteden siteye değişebilir.farklı yöntemleri var.okumuştum öncesinde benzeri şeyleri ama senin verdiğin linkler ölü.
  • orada yazdığım örnek bir site kardeşim :)

indirmek istediğin dosyayı siteye mail atıyorsun sitede sana aşağıdakine benzer bir link veriyor ve dosyayı indiriyorsun.

mesela www donanimhaber com / 177 / dosya / 247 / ders1.pdf

Başka bir dosya indirmek istiyorsun site gene benzer bir link veriyor. sadece rakamlar değişik gelen link ile dosyayı indiriyorsun.

Link geldiği için IDM olmadan da indirebiliyorum yani linki bildim için, burada sorun yok.

Fakat web sitesinde daha onlarca pdf var. Fakat linkleri bilmedim için onları indiremiyorum.
    Otomatik olarak bu rakamları denicek bir program bulabilirmiyim acaba diyordum..

Ben bircok deneme yanılma yaptım, tesadüfen bir tanesi denk düştü indirdim.

Site sahibi tüm linkleri bir yerde yada kendi web sitesinde yazsa sorun yok.

Ama sanki devlet sırrı. Önce mutlaka mail istiyor sonrasında sana linki gönderiyor.

Yarım, öneri herşeye açığım.

Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.