Şimdi Ara

web tasarım acilll

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar şuan grafiker olarak çalışmaktayım ve web tasarıma dair ne varsa ögrenmek istiyorum özelliklede php bu konuda bana ders verecek birileri varsa özel msjlarınızı bekliyorum ücretide belirtiniz şimdiden teşekkürler

• amone kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler yanlız özel ders veriyormusun bunuda ögrenmek isterim çünkü kendime güvenim wallahi yavas yavas kırılmaya başladı ögrenmem lazım şu meslegi iyice ve nerden nasıl başlıycagımı bılemiyorum
    dreamweaver kullanabiliyorum azda olsa kod bilgim var ama php mantıgını kavramam lazım dinamik yapıya yabancıyım sizin paylaşımlarınızı inceliyim sorum olursa yazarım size tekrardan cok tesekkur ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: arzum0089

dreamweaver kullanabiliyorum azda olsa kod bilgim var ama php mantıgını kavramam lazım dinamik yapıya yabancıyım sizin paylaşımlarınızı inceliyim sorum olursa yazarım size tekrardan cok tesekkur ederim

Ben verebilirim acaba nerede yaşıyorsunuz?
  • TaKKoZ kullanıcısına yanıt
    istanbulda yasıyorum ama internettende ders verebilirsiniz eger ist dısındaysanız fiyat icin özelden msj atarmısın
  • php için bir çok videolu dersler var onları kullanabilirsin hatta ben bir kitapçıda baya kalın bir php kitabı görmüştüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Y*S kullanıcısına yanıt
    çok tesekkurler ilginiz ıcın bendede kıtap var ama uygulamalı gormek daha akılda kalıcı mantıgımın almadıgı kısımlar var phpde mesela statık bır sıte yaparken dreamweaverdan dırek html sayfasını tasarlamaya baslıyorum ama phpde bu boyle olmuyor
  • evet php biraz karışık ve tam kavramak içinde baya zaman gerektiriyor ama sabırla öğrenmeye çalışırsan php gerçekten çok zevkli hale geliyor

• Php ile kafa suan yorma html ve css ogren ..

• programlama bilginiz yoksa php zorlayabilir tabiki imkansız değil ama biraz c# bakıp .Net ile php ile yapılabilecek siteler yapılır
  • wordpress kullan :)
    bilmiyorum kafam dahada karıstı walla:(
    web programlama tercıhımdır zaten photoshop dreamweaver css bılıorum ama php ogrenmem gerekıo
    Ilgınız ve yardımlarınız ıcın cok tesekkurler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.