Şimdi Ara

web.tr İle bilgisi olan varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar web.tr ile biten bir domain alacağım bizim bildiğimiz com uzantılarından fakı ve ayrıcalığı nedir çünkü biraz daha pahalı bu domain

• Dostum sadece 2 YTL'lik fark var.
    http://www.medyabim.com.tr/pricing.php

Ayrıcalık dersen bence öle ahım şahım bi ayrıcalığı yok. .com a göre alınmamış bazı domainleri bulabilirsin sadece. bu da ancak seo için yardımcı olur sana satarken de bir katkı sağlayacağını sanmıyorum. zaten iş domainde değil, site içeriğinde... sen web.tr li bir siteyi iyi bir noktaya taşıdıysan o noktadan sonra onun web.tr, .com veya .com.tr olması önemli değil.

realist.web.tr gibi...
  • teşekkür ederim bilgi için aldım bakalım hayırlısı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cappystarjoe

Ayrıcalık dersen bence öle ahım şahım bi ayrıcalığı yok. .com a göre alınmamış bazı domainleri bulabilirsin sadece. bu da ancak seo için yardımcı olur sana satarken de bir katkı sağlayacağını sanmıyorum. zaten iş domainde değil, site içeriğinde... sen web.tr li bir siteyi iyi bir noktaya taşıdıysan o noktadan sonra onun web.tr, .com veya .com.tr olması önemli değil.

realist.web.tr gibi...

Katılıyorum.
  • Uzantı o kadar da önemli değil bence. Eğer site kaliteli ise zaten hak ettiği yeri bulur. tr.cx bile olsa :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.