Şimdi Ara

west

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu tr de küfür edenler afk kalanlar falan var diye sürekli tr serverini kötülüyenlerle dolu dh forumu sürekli westte böyle yok eğleniyoruz yazıyolar dün gece wristcutterin streamını izliyim dedim westte diamond 1 premade supp oyuncularıyla oda diamond 4 te giriyolar küfürler havada uçuşuyo 3 sözden biri tamam o zaman afk sürekli birbirlerine laf atmalar ki bunlar gece 2de 3 te oluyo diamond 1 adamlar trip atıp afk kalıyolar bi oyunda 2 afk kalan bile oldu tr de gece 2de 3 te silverda goldda bile yapılmıycak hareketler gördüm bu forum yüzünden weste geçmeyi düşünüyodum öyle bi düşüncem kalmadı o saatte diamond 1 de bile o veletler varsa ki tr serverinde o saatte yok ondan dolayı tr serveri forever bu forumdaki konulara bakarak weste geçicek arkadaşlarada bence kesinlikle geçmeyin tr den daha kötü !!

• quote:

Orijinalden alıntı: h3lldi3

Şu tr de küfür edenler afk kalanlar falan var diye sürekli tr serverini kötülüyenlerle dolu dh forumu sürekli westte böyle yok eğleniyoruz yazıyolar dün gece wristcutterin streamını izliyim dedim westte diamond 1 premade supp oyuncularıyla oda diamond 4 te giriyolar küfürler havada uçuşuyo 3 sözden biri tamam o zaman afk sürekli birbirlerine laf atmalar ki bunlar gece 2de 3 te oluyo diamond 1 adamlar trip atıp afk kalıyolar bi oyunda 2 afk kalan bile oldu tr de gece 2de 3 te silverda goldda bile yapılmıycak hareketler gördüm bu forum yüzünden weste geçmeyi düşünüyodum öyle bi düşüncem kalmadı o saatte diamond 1 de bile o veletler varsa ki tr serverinde o saatte yok ondan dolayı tr serveri forever bu forumdaki konulara bakarak weste geçicek arkadaşlarada bence kesinlikle geçmeyin tr den daha kötü !!

Hocam iyi güzelde saatlere göre bir potansiyel var Gece 2-3 'te anca Polishler olur

• Hem tr de hem west de oynuyorum.ikiside iyi w/l ye sahip 1k dan fazla win olan hesaplar.tr ranked oynuyorum kaliteli oyun oynayabilme ihtimali icin ki 10 oyunda 1 belki denk geliyor west de normal oyunlar kesinlikle cok daha kaliteli ustelik chat cok cok daha temiz istisna oyunlar ve oyuncular vardir tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhySoDelicious!

Hem tr de hem west de oynuyorum.ikiside iyi w/l ye sahip 1k dan fazla win olan hesaplar.tr ranked oynuyorum kaliteli oyun oynayabilme ihtimali icin ki 10 oyunda 1 belki denk geliyor west de normal oyunlar kesinlikle cok daha kaliteli ustelik chat cok cok daha temiz istisna oyunlar ve oyuncular vardir tabi.

dostum sadece 1 oyun izlemedimki bi khazix oynadı premadesi riven oynadı oyun boyunca küfür vardı chatta ikisinede küfürler yağıyodu birinde lee sin aldı arkadaşı yine rivendi yine oyun boyunca küfür cait suppu zyrayla kavga etti zyra afk kaldı sonra jarvan afk kaldı trip atıp diğer oyunda takımları iyiydi sorun olmadı pek diğerkindede cait oynadı premadesi supp alıcaktı izin vermediler supp alan adam oyunu mafetti line da feedlediler sürekli küfürleştiler 4 oyunda sadece 1 inde düzgün bi oyun oynandı tr de diamond 1 adamlar çok nadir denk geliyo geceleri bana zevkli oyun oluyo westteki diamondlar bile böyleyse bronz veya silver ligi düşünmek bile istemiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.