Şimdi Ara

Westten bir kare. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yuav he yuav he cok zorlanmista yuav he

HE YUAV HE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkogensHjärta

yuav he yuav he cok zorlanmista yuav he

HE YUAV HE

hll knk
  • Bırak ADC'yi falan sen bile bi BOTRK çıksan oyun sizdeymiş
  • işte bu yüzden tr.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tercüman-ı Ahvâl

Evet çok tuhaf bir durum ile karşılaştık bugün.Oyun uzun sürdü fakat her bir tankta 4.5k dan fazla hp vardı. Blitz 6k hp ile tek başına kule aldı adam sonuç olarak yenildik fakat gayet güzel oyundu

Westten bir kare.

daha önce böyle bir durumla karşılaşan var mı?

Jungle creeplerini kessen 58 dakikada sadece 98den fazla farmın olurdu. Kule altında bi minyona son vurus yapmak ne kadar zor olabilir ki ?
    98 farmda dolaşıpta TR'ye b.k atmak gibi bi hakkın yok hiç kusura bakma.

• Su konuda bile trye sallamayi beceriyosunuzya helal olsun. İnsanlar senin farmini 10dkda yapiyo hadi ezilmis ol 20 dkda yap o kadar farmi ama 50dk nedir? İnsan yoldan gecerken yanlislikla kesse daha fazla farm yapar..Build yapmayi bilmezler, farm yapmayi bilmezler yok efendim west cok iyi biz trdekilerden proyuz.. Ne diyodunuz? Yav he he ..

• quote:

Orijinalden alıntı: an4cond4

Su konuda bile trye sallamayi beceriyosunuzya helal olsun. İnsanlar senin farmini 10dkda yapiyo hadi ezilmis ol 20 dkda yap o kadar farmi ama 50dk nedir? İnsan yoldan gecerken yanlislikla kesse daha fazla farm yapar..Build yapmayi bilmezler, farm yapmayi bilmezler yok efendim west cok iyi biz trdekilerden proyuz.. Ne diyodunuz? Yav he he ..

En sonunda ağzımı bozacaksınız ama kardeşim yorumları insan bir okur ya..Yapmadığımdan değil yapmak istemediğimden diyorum hala yok öyle yok böyle.Evet West Trden 100 kat daha iyi aksini iddia ediyor musun?Trdeki veletlerin neler yaptıklarını biliyorum hocam k.bakmayın..

Bu arada konuyu artık uplamayın beyler yeter öldüm

• quote:

quote:

Su konuda bile trye sallamayi beceriyosunuzya helal olsun. İnsanlar senin farmini 10dkda yapiyo hadi ezilmis ol 20 dkda yap o kadar farmi ama 50dk nedir? İnsan yoldan gecerken yanlislikla kesse daha fazla farm yapar..Build yapmayi bilmezler, farm yapmayi bilmezler yok efendim west cok iyi biz trdekilerden proyuz.. Ne diyodunuz? Yav he he ..

En sonunda ağzımı bozacaksınız ama kardeşim yorumları insan bir okur ya..Yapmadığımdan değil yapmak istemediğimden diyorum hala yok öyle yok böyle.Evet West Trden 100 kat daha iyi aksini iddia ediyor musun?Trdeki veletlerin neler yaptıklarını biliyorum hocam k.bakmayın..

Yazdigindan haberinmi yok farm yapamadim yazmissin kor degilsem. Once kendiniz oyunu ogrenin sonra tryi elestirin buildleri gordukce gulesim geliyo zafen konusturma beni

• quote:

quote:

quote:

Yazdigindan haberinmi yok farm yapamadim yazmissin kor degilsem. Once kendiniz oyunu ogrenin sonra tryi elestirin buildleri gordukce gulesim geliyo zafen konusturma beni

build normaldir ya onda iddiam yok akali ile 3.günüme girdim şu anda ve genellikle karakterleri kendim öğrenirim.(ne item alacağım,combolar vs) çok daha iyi oluyor ondandır o

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.