Şimdi Ara

Whatsapp Kasıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
10.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

iphone 4s'm var. 6.1.3 yüklü. ve 2 günden beri whatsapp kullanırken, whatsapp takılıyor. hani böyle yavaşlama da değil. bildiğiniz whatsapp 2-3 sn kilitleniyor. Nedendir acaba, ne yapmam gerekir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: oarsiyuen

Merhaba arkadaşlar,

iphone 4s'm var. 6.1.3 yüklü. ve 2 günden beri whatsapp kullanırken, whatsapp takılıyor. hani böyle yavaşlama da değil. bildiğiniz whatsapp 2-3 sn kilitleniyor. Nedendir acaba, ne yapmam gerekir ?

Çok fazla multimedya ve mesajlaşma varsa ondandır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RustInPeace

quote:

Orijinalden alıntı: oarsiyuen

Merhaba arkadaşlar,

Çok fazla multimedya ve mesajlaşma varsa ondandır.

çoğunu sildim az kaldı içinde ama pek fayda etmedi. Peki uygulamayı silsem tekrar yüklesem içindeki konuşmalar filan siliniyor mu acaba ?
  • Bende de bu aralar bağlanırken sorun yaşıyor özellikle dışarıdayken wifi yokken,eskiden anında bağlanıyordu.

@ozguneren Konu dışı zannettin heralde burayı.
  • sildim birkaç konuşma, fotograf, video. 160 mb oldu. Gecti gibi ama yarın göreceğiz.

• bence aldiginiz veya gonderdiginiz resim , videolardan kaynaklaniyor... tavsiyem whatsapp i silin tekrar yukleyin derseniz icinde ozel konusmalarim onemli bilgilerm var , eger konusmaya girerseniz bilgi dendi herhalde orda biyerde sohbeti epostala var.. gonderirsin mail adresine..

bu arada her zaman telefonunda +3 GB bos alan olsun
  • whatsapp icin icerigi 150mb indirdim ve telefonumda da 600mb kadar yer var fakat suan gayet stabil

• Bende kasılma yokta son 1 haftadır whatsapp bağlantı konusunda sıkıntı yaşıyorum

• Evet son bir kaç gündür problem var. Genel bir problemmidir bilemiyorum ama şikayetçilerin olması genel gibi gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stabwound

Bende kasılma yokta son 1 haftadır whatsapp bağlantı konusunda sıkıntı yaşıyorum

Aynı problemi yaşıyorum. Wifi ile bağlanıyorum. 10saniye bağlanıyor yazdığı oluyor. Fıtık oluyorum. Sadece bende olmaması en azından sorunun genel olduğunu bildigim içim içimi rahatlattı. Umarım çözülür kısa sürede..

• quote:

Orijinalden alıntı: benim2

quote:

Orijinalden alıntı: stabwound

Bende kasılma yokta son 1 haftadır whatsapp bağlantı konusunda sıkıntı yaşıyorum

Aynı problemi yaşıyorum. Wifi ile bağlanıyorum. 10saniye bağlanıyor yazdığı oluyor. Fıtık oluyorum. Sadece bende olmaması en azından sorunun genel olduğunu bildigim içim içimi rahatlattı. Umarım çözülür kısa sürede..

Bazen dakikaları bulabiliyor. Kuzenlerimde sorun yok bi bende var :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.