Şimdi Ara

wifi hotspot ücretlimi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • htc cepte wifi hotspot bağlantısı açma ayarı var açınca kullanımı nasıl oluyor ucretlimidir bu hotspot noktaları oluyor çeken nete girmek için ama beleşmi

• kardeş wifi hotspot senin mobil şebekeden kullandığın interneti bir wifi modem gibi wi-fi sinyali haline dönüştürür gayet te güzel bir özellik bununla bilgisayarlara ve telefonlara kendi internetini paylaştırabilirsin.ve ağını tamamen yönetebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: vicentees

htc cepte wifi hotspot bağlantısı açma ayarı var açınca kullanımı nasıl oluyor ucretlimidir bu hotspot noktaları oluyor çeken nete girmek için ama beleşmi

Hotspot var olan kablosuz/mobil networku diğer istemcilerle kablosuz ağ üzerinden paylaşma yöntemidir.
  • ya ben dışarıdaki wifi vericilerini diyorum belli yerlerde olan hotspotları ücretlimi beleşmi diye
  • Şifre koymayan mağaza, hastane, cafe gibi yerlerde beleş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabriolet1981

Şifre koymayan mağaza, hastane, cafe gibi yerlerde beleş.

hm ttnet veya aveanın hotspot noktaları paralı yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: vicentees

quote:

Orijinalden alıntı: cabriolet1981

Şifre koymayan mağaza, hastane, cafe gibi yerlerde beleş.

hm ttnet veya aveanın hotspot noktaları paralı yani

Avea'yı bilmiyorum ben henüz telefona internet için bi tarifeye geçmedim. Ama şu var, eğer evde de ttnet kullanıyorsanız dışardaki ttnet hotspotlarında kullanmak için bi kullanıcı hesabı gibi bişey açıyosunuz o zaman ayda 600 dakika ttnet wifi hotspot'larından nete girebiliyorsun. o hotspot'lar da yukarda bahsettiğim alışverş merkezi gibi yerlerde oluyo.

Mesela benim 2 defa modemim bozuldu, yakınlardan çeken ttnet wifi'yı 1-2 gün kullandım. yada bazen avm'de gezinirken bişeye bakmak için filan girebiliyosun. Öyle yani.

• Selamlar arkadaşlar bende desire hd var mobil şebeke ile hotspot tan kardeşime internet paylaştım ve bilgisayarımda da girdim araştırdım bulamadım avea hotspot paylaşımlarına extra bi ücretlendirme yazıyormu (internet pakedim sınırsız)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.